Телеканал «Україна» підготував справжній подарунок для своїх глядачів. У День Незалежності запланована жива трансляція святкового концерту популярного гурту «Океан Ельзи». Спеціально для «Ранку з Україною» з ведучими Марією Мельник і Григорієм Германом Святослав Вакарчук напередодні виступу дав інтерв’ю, під час якого розповів, який ексклюзив співатиме, як підтримував форму під час карантину та на що проміняв політичну кар’єру.

«Океан Ельзи» записав саундтрек до фільму «Чорний ворон»

Уперше після жорстких карантинних обмежень його голос зазвучить для мільйонів українців. У День Незалежності гурт «Океан Ельзи» виступить у Київській фортеці. Це місце обрано спеціально для того, щоб в умовах карантину глядачі могли відвідати концерт і зберігати дистанцію. Слухачів буде небагато – кілька сотень. Усі вони прийдуть за спеціальними запрошеннями.

«Це і військові, і поранені, легкопоранені, які можуть прийти на концерт. Це і волонтери, це і пожежники, які боролися з пожежами в Чорнобилі, це і лікарі, які захищають зараз, особливо на передовій», – коментує незмінний лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук у програмі «Ранок з Україною».

Решта охочих зможе дивитися концерт наживо в ефірі телеканалу «Україна». Спеціально до свята «Океан Ельзи» вперше виконає пісню із нового альбому. Його Святослав Вакарчук активно записував під час карантину. Артист зазначає – основу нового альбому будуть складати пісні про переживання людини, а на його написання вплинув політичний досвід музиканта.

Святослав Вакарчук объявился с 13 парами близнецов

Нині співак відпочиває від політики. Нещодавно він був у пішому поході в Карпатах, де щодня проходив по 15-20 кілометрів. Каже, спорт допомагає тримати себе у формі.

«В першу чергу – це йога, а також – біг, баскетбол і бадмінтон. Коли ввели обмеження карантину, то заборонили займатись спортом в парку, але бігати не заборонили. Я взяв із собою маску і бігав кругами навколо парку, щоб не порушувати правила», – поділився артист.

Крім того, карантин дуже зблизив Святослава з сім’єю. Зі своєю дружиною Лялею вони разом майже 20 років. Виховують доньку. Але про неї співак не розповідає. А от секретом щасливого шлюбу ділиться із задоволенням.

«Довгі стосунки мають одну головну річ – повагу. Повагу людини, з якою ти поруч», – зазначає Святослав Вакарчук в ефірі каналу «Україна».

Повага та взаємність. Це головні складники не тільки в особистому, а й в професійному житті Святослава.

«Мені здається, якщо ти чесний і те, що ти даєш людям, ти можеш це донести, в тебе є професійність, в тебе є досвід, в тебе є енергія, то люди відповідають взаємністю, а далі це вже обмін енергією і питання техніки, що називається. Справжній видатний концерт, коли артист з глядачем – це фактично як не фізична форма сексу», – зазначає музикант.

Тож не пропустіть ексклюзивний концерт легендарного гурту «Океан Ельзи» у День Незалежності, 24 серпня, о 23:00 на телеканалі «Україна»! Буде дуже відверто!

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар