Народна артистка України Оксана Пекун до 29-ї річниці Незалежності України презентувала пісню, де співає про любов до Батьківщини та пишається тим, що вона українка. Оксана Пекун розповіла про створення композиції «Всміхнись мені, Україно!».

Оксана Пекун розповіла, в чому особливість пісні «Не кажи»

«Такий вже ми народ — українці!  Ми висловлюємо свої емоції, почуття і любов у піснях. І саме емоційно-неповторне захоплення Україною я висловила у своїй новій роботі — Всміхайся мені, Україно! І все це — завдячуючи поезії унікального журналіста, ведучого, актора, шоумена, мого хорошого друга Петра Маги.

Ідея написання цієї пісні виникла випадково))) Захотілося зробити рідній країні хороший душевний, духовний подарунок! Композитор Олег Шак написав чудову мелодію і ми разом звернулися до Петра, який у віршах описав всю любов до України саме через мене, пропустивши кожне слово, через мої думки і через мою 10-ти річну роботу над програмою «Фольк-music», завдяки якій я збирала пісні, відроджувала традиції, знайомилася з людьми, містами і все це Є у  пісні! Ми працювали такими шаленими темпами, що ще жодну пісню так не писали.

Оксана Пекун показала свою пухнасту Музу

Тому що експромт тим і хороший, що його треба добре, ретельно, фахово зробити))) Нічне бдіння на студіїї, ранкові фото- і відеозйомки на Хрещатику, який огортають перші сонячн промінчики)))

Тут вся я: моя душа, моя любов до держави, якою я пишаюся, до країни, в якій я живу, до краю, де я народилася, до місцевості, де я мешкаю і творю, та до всього українського народу, до нашої неповторної української нації!

Україна подарувала нам Землю, на якій ми живемо, а ми Україні – пісню!!! З Днем народження, рідна Україна!!!»

Слухаємо:

Муз. Олег Шак
Вірші: Петро Мага
Запис VG- studio (Ігор Добрянський)
Продакшн: MN project (Максим Новицкий)
Дизайн одягу: Оксана Полонець
Рубрики: Музика Новини

Залиште ваш коментар