«Україна в піснях» триває: цього разу українська співачка NAVKA вирушила в Закарпатську область, аби показати в своєму кліпі найбільше озеро українських Карпат.

У кліпі «Ой не ходи, Грицю» співачка зайняла роль не тільки головної акторки, але й режисера. NAVKA втілила в життя екранізацію стародавньої української пісні. Сюжет кліпу диктувала, власне, не тільки пісня, але й співачка, додавши лінію жіночої змови.

NAVKA перевтілилася в бабусю заради кліпу

«Мені захотілось додати в кліп трохи божевілля, від цього невзаємного кохання. Ми з Тетяною Клименко, яка зіграла роль подруги, вступили в змову через те, що мені зрадив з нею Гриць (Імад Камарро). Що було далі? Потрібно дивитися кліп!» — коментує співачка. – «Також під час зйомок я зрозуміла дещо важливе: як добре, що ми живемо в двадцять першому столітті, де через нещасливе кохання, люди не готові завершувати своє життя та ставити на ньому хрест».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Для зйомок кліпу на пісню «Ой не ходи, Грицю» команда проєкту відправились на «Дике озеро» — Озірце, що знаходиться біля Синевиру. Це озеро, до якого можна дійти тільки пішки. Також зйомки проходили на самому Синевирі та на Синевирських полянах.

NAVKA «зняла» кліп на окупованих територіях

«За підказку з місцем зйомок в цьому кліпі я хотіла б подякувати Богдану Сусолу, який їздить нашою рідною країною та знімає дивовижні фото на дрон. Одного разу я потрапила на його кадри в соцмережі з Озірця, і одразу вирішила, що хочу зняти кліп в цих краях. Також вперше за історію проєкту, нам не пощастило з погодою, саме тому ми мусили відкласти зйомки на один день, але завдяки цьому команда мала час відпочити та насолодитися краєвидами» — розповіла NAVKA.

Бренд одягу «Вишивка.UA» надав чудові сукні, які дуже гарно вписались в сюжет. Також в цьому кліпі були представлені неймовірні аксесуари від Анастасії Вит.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар