У новому сезоні реаліті-шоу «Богиня шопінгу», яке показують по буднях о 17:15 на телеканалі ТЕТ, беруть участь не тільки модні та стильні дівчата з усієї України, а й селебріті з блогерами.

Леонід Мартинчик вже встиг оцінити наряди актриси й гумористки Ірини Сопонару, співачок Анни Добриднєвої й Злати Огнєвіч, а також трійки блогерів: Анни Трінчер, Jerry Heil і Алевтини.

Прем’єра на ТЕТ: «Богиня шопінгу. Екстремальний сезон»

Трійка зірок українського шоу-бізнесу збирали образи на світську вечірку, які прокоментував головний фешн-експерт Леонід Мартинчик.

Леонід був здивований вдалим образом Анни, адже у неї в спеціальному завданні був речовий ринок. Однак співачка підібрала червону сукню в білизняному стилі й подовжений жакет, а підкреслила образ револьвером, що й оцінив експерт.

Ексцентрична на сцені Ірина Сопонару обрала спокійний та стриманий образ чого ніяк не очікував Леонід.

Злата Огнєвіч отримала найвищий бал від експерта, та й що говорити, Леонід просто розсипався в компліментах через її сміливість у виборі аксесуара.

Не залишилися без коментарів і блогери. Анна Трінчер, Jerry Heil й Алевтина отримали завдання одягнутися як їхні кумири. Дівчата вибрали собі образи, а результат і оцінки Леоніда глядачі можуть дізнатися на YouTube-каналі ТЕТ.

Чого ж очікувати від Леоніда і шоу в наступних випусках? Дивіться реаліті-шоу «Богиня шопінгу. Екстремальний сезон» з понеділка по п’ятницю о 17:15 на телеканалі ТЕТ, щоб бути в курсі всіх модних тенденцій й свіжих жартів.

Рубрики: Мода ТБ

Залиште ваш коментар