Проект Нового каналу поповнив «поличку нагород» ще одним важливим трофеєм.

Молодіжний трилер «Перші ластівки» виборов золото в рейтингу «Знято в Україні TV: краще за 10 років». За результатами глядацького голосування, проект був визнаний кращим українським міні-серіалом десятиліття. Переможці були оголошені в середу, 26 серпня, на YouTube-каналі засновника конкурсу – видання delo.ua. Церемонія нагородження відбулася у онлайн-форматі.

Вийшов трейлер серіалу «Перші ластівки» першого молодіжного трилера

Хоча команда «Перших ластівок» не змогла бути присутньою на врученні нагород особисто, вони вийшли зі студією на відеозв’язок. І зробили це просто зі знімального майданчику! У розпалі робота над новим сезоном під назвою «Перші ластівки. Zалежні», який Новий канал покаже вже цього року. На глядачів чекає абсолютно нова фабула та сюжет. У цьому сезоні проект набуває формату серіалу-антології: актори – ті самі, персонажі – інші.

– Ми не очікували, що серіал отримає таку популярність і в Україні, і за кордоном, – зізнався Євген Тунік, сценарист і шоуранер серіалу «Перші ластівки». – Глядачі вимагали продовження. До того ж, у нас було багато історій, які хотілося б розповісти. І ми разом з Олександрою Ткаченко [креативний директор Нового каналу] і Олексієм Гладушевським [Creative Producer Original Content] прийняли рішення створити перший в Україні серіал-антологію. Проект, який зачепить нові соціальні проблеми, актуальні в Україні. І я сподіваюся, що він викличе такий же резонанс і буде таким же корисним для глядача, як минулого разу.

Еще пять серебряных наград! «Первые ласточки» покорили престижный фестиваль дизайна

Нагадаємо, молодіжний трилер «Перші ластівки» вийшов на екрани 11 листопада 2019 року. Відтоді команда проекту невпинно збирає професійні нагороди. Зокрема, золото в номінації «TV Project – Typography» і срібло в п’яти (!) категоріях найбільшого українського фестивалю Ukrainian Design: The Very Best Of.

Команда проекту пишається цими нагородами, адже підкорити міжнародне професійне журі – справа не з легких. І все ж таки немає нічого приємнішого і ціннішого, ніж визнання глядачів. Перемога в рейтингу «Знято в Україні TV: краще за 10 років» доводить, що «Першим ластівкам» вдалося не тільки зняти якісний телевізійний продукт, а й завоювати народну любов.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий