У жовтні на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра романтичного реаліті «Холостячка», головною героїнею якого стала акторка театру та кіно, зірка серіалу «Кріпосна» Ксенія Мішина.

Імена учасників не оголошуються до старту проекту, але трохи відкрити інтригу можемо. Перше, на що звертали увагу учасники і чому заповнювали анкети – неймовірно красиві очі Ксенії, її жіночність, світогляд та харизма.

Ксенія Мішина стане першою героїнею нового реаліті «Холостячка»

«У звичайному житті я достатньо мало знайомлюсь, оскільки не вистачає часу. А коли є час на відпочинок, не завжди займаюсь пошуком нових знайомств. Як правило, зустрічі з дівчатами – випадковість. Наприклад, коли з друзями відпочиваємо в ресторані, можу підійти до дівчини, яка сподобалась і познайомитись», — коментує один із учасників. Сам він хоче впевнетись, що справжнє кохання може бути і в його житті.

Не всі чоловіки знали Ксенію за її проектами. Для когось вона була чистим листком і дізнаватись один про одного доведеться на рівних. До того ж, для багатьох перша вечірка була невеликим стресом через хвилювання від зустрічі з головною героїнею та присутності камер навколо, до яких більшість не звикли.

Ксения Мишина на детекторе лжи

«Дуже хвилювався. Не можу навіть описати почуття. Коли побачив кількість камер та знімальну групу, подумав: «Куди я потрапив? Це не моє життя». А ще потрібно було щось говорити… Це був страшний сон. Але з часом хвилювання пройшло, я зміг розслабитися і просто бути собою», — ділиться враженнями один із героїв.

«Не бачу нічого поганого у хвилюванні. Люди завжди переживають та нервують перед важливими подіями. Знайомство з Ксенією було дуже хвилюючою подією. І камери, звичайно, підсилили ці емоції», — щиро розповідають чоловіки.

Багато учасників стверджують, що познайомитися з дівчиною, яка сподобалася, можна в будь-якому місці. І на проекті, і просто на вулиці. «Якщо мені подобається якась дівчина, я не веду себе сором’язливо та не видумую, як з нею познайомитись. Подобається? Підходь та знайомся», — з такою впевненістю чоловіків можна зрозуміти, що на проекті зібрались достатньо сильні особистості, які точно будуть до останнього боротися за серце Ксенії Мішиної.

Вже в жовтні на телеканалі СТБ дивись прем’єру романтичного реаліті «Холостячка».

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий