У рубрику «Смачний ексклюзив» до ведучої Марії Мельник завітала співачка MamaRika. Ексклюзивно для «Ранку з Україною» на каналі «Україна» артистка розповіла, як вони з чоловіком підтримують рівень романтики після весілля і чому вона перейшла на флірт із жінками. 

MamaRika перетворилася на «Мать единорогів»

У березні цього року MamaRika оголосила про своє заміжжя з гумористом Сергієм Середою. Пара одружилася у Таїланді після п’яти років стосунків. Та співачка каже: штамп у паспорті ніяк не позначився на їхньому коханні.

«Просто не треба знову ж таки робити на цьому такий акцент. Одружилися і слава богу. Це закономірність – ви до цього йшли. Треба зберігати рівень романтики такий, який був до весілля, – розповідає MamaRika у програмі «Ранок з Україною». – Якби це була вечірня передача, я б вам розповіла такі смішні історії. Як весело, коли у тебе є собака. Ми переїхали в одноповерховий будинок і якось забули закрити двері, і авав – це не ранкова розповідь – розхватає преса, що MamaRika займалась зі своїм чоловіком «супружеским долгом» і їм завадив Роккі».

MAMARIKA отказалась играть в пуританство

Та попри одруження, співачка не відмовляє собі у флірті, каже – має до цього терміну своє особливе ставлення. Тому не проти пофліртувати з дівчатами. 

«А чому ні? Що таке флірт взагалі? Це обмін енергією на такому тонкому рівні, я не бачу тут нічого такого. Все залишається на рівні жартів, тоді це флірт, а якщо це переходить у щось більше, тоді це не катить. Тепер, як одружена жінка, в більшості випадків переходжу на дівчат», – поділилася співачка.

Ба більше, чоловік MamaRika – гуморист Сергій Середа теж не проти такого спілкування дружини.

«Сергій ніколи не проти, коли це стосується дівчат. Він сказав: «Настя, я не проти, якщо що, я можу бути третєньким або четвертеньким», – зізналася співачка в ефірі каналу «Україна». – Кожен живе собі так, як йому зручно, і нехай собі люди бавляться, як їм подобається. Нам достатньо одне одного, якщо серйозно говорити, ми дуже любимося, тьфу-тьфу-тьфу! Нам ідеально вдвох!»

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Теги:
Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий