28 серпня українська співачка NAVKA презентувала альбом українських народних пісень, присвячений власному соціальному проєкту «Україна в піснях». У однойменний альбом увійшло 13 українських пісень, що були оброблені на сучасний лад. 

Кому ж дістався Гриць: екранізація «Ой не ходи, Грицю» у виконанні NAVKA

Український проєкт отримав максимальну підтримку від музичного магазину Apple Music. Банер альбому зв’явився на головній вкладці майданчику разом з новим альбомом Katy Perry та реміксом від Dua Lipa. Раніше таку підтримку отримували такі топові українські артисти, як MONATIK, Тіна Кароль, Макс Барських та інші.

NAVKA «зняла» кліп на окупованих територіях

Треки «Пускайте нас» та «Ой у вишневому саду» посіли топові місця у таких добірках як «Головні хіти дня» та «Гарячі новинки».

Також пісня «Ой у вишневому саду» потрапила в добірку NEW MUSIC UKRAINE від платформи Spotify, що стрімко увірвалась на український ринок.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Нагадаємо, NAVKA взяла на себе місію відродити забуті українські пісні. «Україна в піснях» представляє собою 13 народних пісень, що були осучаснені співачкою, 13 тижнів – 13 кліпів, в найпрекрасніших куточках України.

Співачка Navka дала друге життя 13 забутим українським пісням

10 кліпів проєкту вже доступні на офіційному YouTube каналі співачки, а також в ротації українських музичних каналів. Альбом «Україна в піснях» доступний для завантаження на всіх музичних майданчиках.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар