11 вересня в ефірі телеканалу СТБ стартує багатосерійний детективний проект «Слід» виробництва SPACE Production. В п’ятницю, 11 вересня, глядачі побачать перші 4 серії – початок історії, в якій розкажуть, що таке агентство ОСА, чим воно займається і як створювалось. А з 14 вересня «Слід» зайде в щоденні розслідування і буде виходити у будні (понеділок-четвер) о 15:30 та 16:30.

«Слід» — українська адаптація відомого формату компанії TeleAlliance Israel. Кожна серія – нова заплутана справа.

Зйомки проекту в розпалі. Одну з головних ролей — біолога, експерта-криміналіста Альбіну Панчук зіграла зірка серіаліті «Київ вдень та вночі» Альбіна Перерва.

До речі, сама акторка закінчила Національний авіаційний університет за спеціальністю «екобіотехнології». Роль в серіалу «Слід» була написана наче для неї, не дивлячись на те, що акторку не могли знайти достатньо довго, і Альбіну затвердили в останній момент.

«Цей типаж шукали дуже довго. Виявляється, кастинги на основних героїв були ще минулого року, а я потрапила в проект в липні. Мені дуже подобається моя героїня: вона життєрадісна, весела, з надією в очах, з вірою в кохання, хоча не без життєвих складнощів. Коли я прийшла на майданчик, наче повернулася до університету. За спеціальністю я мікробіолог. Коли моя мама дізналася, кого я буду грати, вона сказала: «Ну ось, шість років університету пройшли не дарма», — сміється Альбіна.

Також акторка поділилася, що навіть дає поради постановникам в деяких деталях під час зйомок в лабораторії, щоб все було ближче до реальності.

Не пропусти прем’єру детективного серіалу «Слід» 11 вересня на СТБ. Одразу 4 серії, в яких глядачі побачать, як створювалась ОСА та збиралася команда професіоналів.

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар