Українська співачка NAVKA, що запустила власний соціальний проєкт «Україна в піснях» випустила осучаснену українську народну пісню «Вийди, вийди, сонечко!». На цей раз команда співачки не обмежувалась зйомками кліпу, тому випустили цілий мультфільм.

«Вийди, вийди, сонечко» — одна з найвідоміших українських веснянок. І, звісно, я не могла не взяти її в проект, оскільки сучасної інтерпретації в мережі я не знайшла. А дивлячись на своїх дітей, розумію, що навіть дітям треба якісного і сучасного звучання пісень! І щоб потішити своїх маленьких поціновувачів, ми вирішили зробити мультфільм — про позитивне сонечко, яке й іншим дарує позитив!» — поділилася співачка NAVKA.

Головною особливістю цього кліпу став соціальний підтекст. У наші дні дуже багато дітей страждає від булінгу у школі, у дворі… Співачка вважає, що дуже важливо приймати себе таким, яким ти є, головне домовитись з собою, полюбити себе та перевести всі свої «мінуси» на «плюси». Головне підійти до цього питання з гумором та вміти посміятись над своїми зовнішніми унікальностями…

NAVKA разом з Dua Lipa та Katy Perry в головних хітах Apple Music! 

«Булінг в школах зараз дуже поширений і діти не знають як вести себе у таких ситуаціях, вони мовчки приймають цькування, заганяють себе у рамки та закриваються. Своїм прикладом я хочу показати, що незвична зовнішність – це не «вирок», головне вміти це правильно подати. Я клаповуха і що? Але, я ще не бачила людей, які вміють танцювати вухами» — прокоментувала NAVKA у своїх соцмережах.

Настільки актуальна тема надихнула співачку запустити челендж унікальності в TikTok.

«Не змогла я не зачепити і соціальної складової. Спершу я зняла відео, де граюся зі своїми вушками. Потім вирішила, що сонечко ми можемо зробити теж клаповухим — воно цього не соромиться і навпаки втішає інших, таких самих. Такий собі виклик і посил, щоб ніхто не соромився своїх незвичних форм і рис обличчя!» — додала співачка.

Кому ж дістався Гриць: екранізація «Ой не ходи, Грицю» у виконанні NAVKA

Нагадаємо, що 28 серпня, співачка випустила альбом «Україна в піснях», що вже доступний на всіх цифрових майданчиках. Український проект отримав максимальну підтримку від Apple Music, а банер альбому посів почесне місце між новим альбомом Katy Perry та реміксом від Dua Lipa.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар