Канал «Україна» активно працює над грандіозним шоу «МАСКА», адаптацією всесвітньо відомого формату The Masked Singer, і нарешті розкриває ім’я ведучого проєкту – ним стане популярний шоумен Володимир Остапчук.

Владимир Остапчук позвал замуж нотариуса

Тільки-но канал «Україна» оголосив про купівлю формату The Masked Singer, світового хіта і лідера рейтингів, багато зірок виявили бажання брати участь у телепроєкті. Хто боротиметься за перемогу, глядачі не дізнаються, поки конкурсант не покине телешоу. Але також загадкою досі залишалося ім’я ведучого масштабного проєкту. І сьогодні канал «Україна» розкриває цю таємницю – ним стане Володимир Остапчук, який своїм яскравим гумором і невичерпною енергією зарядить не тільки телеглядачів, а й артистів, які приховуються за масками.

Володимир Остапчук знайомий практично з усіма зірками українського шоу-бізнесу, але як і глядачі, до останнього не знатиме, хто ховається під химерними костюмами.

«Я радий знову повернутися на телеканал «Україна» в ролі ведучого. Протягом декількох років я пропрацював тут у ранковому шоу, тому це не стільки нова робота для мене, скільки повернення в рідні стіни. Й одразу – в праймове шоу «МАСКА» – без перебільшення, найбільш інноваційний формат у світі, який у багатьох країнах уже встиг стати найпопулярнішим шоу 2020 року. Для мене це безперечно виклик! Я приймаю його і з нетерпінням чекаю можливість показати всій Україні абсолютно нове у всіх сенсах шоу – масштабне та грандіозне, але водночас близьке кожному з нас. Щоб ми разом дивилися, переживали, вболівали та раділи за улюбленців», – зазначає Володимир Остапчук.

За словами директора департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолія Сябро, перед ведучим «МАСКИ» справді стоїть дуже непросте завдання. Та команда проєкту переконана, що Володимиру Остапчуку, з його досвідом ведучого Євробачення, легким гумором і вмінням імпровізувати, це завдання до снаги.

«Ведучий шоу – це не просто обличчя проєкту, він є генератором гарного настрою і диригентом емоцій, а в нашому випадку завдання ще й ускладнюється. У музично-детективному шоу «МАСКА» ведучий – єдиний зв’язківець між учасниками, глядачами і зірковими експертами. Дуже важливо знайти спільну мову з усіма, стежити за правилами гри і вміло тримати інтригу. Творці української адаптації суперпопулярного шоу впевнені – Володимир Остапчук з цим точно впорається!» – коментує Анатолій Сябро.

Нагадаємо, учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» на каналі «Україна» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Конкурсанти змагатимуться у пісенних поєдинках, а зірковим детективам і телеглядачам доведеться вгадати, хто ховається за масками. Битви триватимуть, поки не залишиться один – найсильніший співак у масці.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар