Воєнна-екшн драма “Черкаси” стає доступною в мережі Інтернет. З вересня місяця стрічка розміщується на таких легальних онлайн-сервісах, як MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV, VOLIA, Takflix та 1+1 VIDEO. 

В лютому цього року в кінотеатрах країни демонструвався художній повнометражний фільм “Черкаси”, створений компанією MKK Film Service за підтримки Державного агентства України з питань кіно. В стрічці розповідається про 3-х тижневий опір команди однойменного морського тральщика під час подій в Криму 2014-го року. Проте через пандемію коронавірусу прокат “Черкас” був перерваний, і лише в липні, після послаблення карантину, кінотеатральні покази фільму були поновлені.

По закінченню кінотеатральних показів життєвий цикл “Черкас” не завершився. В перший місяць осені ця воєнна екшн-драма стає доступною для перегляда на популярних онлайн-платформах, які стають все більш актуальні в карантинних реаліях.  1 вересня стрічку можна придбати на необмежений термін на MEGOGO, SWEET.TV, OLL.TV. З 15 вересня за сплату певної суми та в рамках встановленого терміну фільм можна буде переглянути на VOLIA1+1 VIDEO, Takflix, MEGOGO, SWEET.TV та OLL.TV.

«Ми дуже раді, що нарешті українці зможуть переглянути «Черкаси» онлайн. Прокат стрічки був призупинений через карантин, і багато глядачів, які планували подивитися фільм, не встигли потрапити до кінотеатрів. А коли така змога з’явилась, то все рівно чимало людей не наважилась повернутись в кінозали. Весь цей час нас питали, коли ж з’явиться можливість легально побачити «Черкаси» в інтернеті, адже для українських фільмів це все ще рідкість. І ось вона з’явилася! Бажаємо приємного перегляду!» — розповідає CEO FILM.UA Distribution Ігор Сторчак.

Дистрибуцією картини займається компанія FILM.UA Distribution (FILM.UA Group).

Cинопсис: Лютий 2014 року. Починається окупація Кримського півострову. Мінний тральщик «Черкаси» разом з іншими українськими кораблями заблокований в озері Донузлав — шлях до моря перекритий затопленими судами російського флоту. Це пастка. Наші кораблі починають здаватися росіянам. Здається, іншого виходу просто нема.

Фільм засновано на реальних подіях. Історія останнього українського корабля у Криму, який чинив опір і продовжував відважну боротьбу.

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий