В ексклюзивній рубриці «Зіркові мами» програми «Ранок з Україною» співачка Ірина Федишин вперше розповіла про свою неньку. В ефірі каналу «Україна» ведучі Марія Мельник і Григорій Герман дізналися, ким могла стати Ірина Федишин, якби не її мама, та як жінка уночі шила доньці вбрання і підробляла касиром на її концертах.

Ірина Федишин долетіла до хмар   

Ірина Федишин так стрімко увірвалася в український шоу-бізнес, що багато хто й досі не може розгадати її феномен. Зараз її без перебільшення можна назвати найпродуктивнішою співачкою України – за рік вона дає по 120, а то й більше концертів. І при цьому має двох дітей. Та здається, секрет успіху Ірини Федишин розкрито – свій перший концерт Ірина дала у 4 роки та не абиде, а на весіллі.

«Батько в нас професійний музикант, але він також грав на весіллях. Він її взяв із собою, поставив біля себе і зібрався весь весільний натовп, – пригадує мама Ірини Федишин Леся Федишин в програмі «Ранок з Україною». Пізніше дівчина співала у дитячому колективі, яким керувала її мама. – У цьому колективі вона була, наче такий ватажок, тобто була ведучою – всіх ставила на сцену, всі слова знала, хто за ким має виступати».

Звезды на рыбалке: караси для Федишин, сазаны — для Астафьевой

Та, не дивлячись на те, що доньці приносило це неабияке задоволення, тато не хотів, щоб Ірина пов’язувала своє життя із шоу-бізнесом, бажав, щоб дівчинка стала шахматисткою. Тренери пророкували Ірині велике майбутнє у шахах. І тільки мама відчувала, що з донькою щось не так. Тоді вона переконала батька записати 13-річну доньку на музику і придбати їй синтезатор. З цього моменту для родини почався новий квест – пробитися в шоу-бізнес без грошей. А коли Іра у 19 років вийшла заміж, за продюсування взявся її чоловік Віталій. Батьки, хоч і не могли допомогти фінансово, підтримували доньку, як уміли.

«Костюми шили самі, концерти організовували самі, вечорами чіпляли афіші, – розповідає мама співачки. – Коли робили концерти, я стояла на дверях і збирала гроші. А вже потім, коли мене почали впізнавати, то ми цю процедуру перервали, адже було не дуже гарно, що мама Ірини Федишин стоїть на вході».

А все тому, що нікому, крім мами, не можна було довірити цю важливу справу. Та ще більше Іра вдячна мамі за інше.

Ірина Федишин розповіла, які особливі подарунки отримала на річницю весілля

«Коли народилися діти, я практично зразу вийшла на сцену, а мама допомагала мені з дітками».

Тим паче, що любов українців артистка завойовувала зі сцени. На телебачення співачку стали запрошувати пізніше. А спершу довелося об’їздити з концертами всю Україну. Ірина зазначає – тільки завдяки батькам вона могла працювати і отримати те, що має зараз.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар