У студію шоу «Ранок з Україною» завітала молода мама, співачка Alyosha, щоб презентувати нову пісню «Птаха», яка стане саундтреком до серіалу «Сага» каналу «Україна». В ексклюзивному інтерв’ю з ведучими Марією Мельник і Григорієм Германом артистка розповіла, як її родина відреагувала на появу малечі та чому з народженням третьої дитини вона стала більш спокійною.

Кілька тижнів тому співачка Alyosha втретє стала мамою. У програмі «Ранок з Україною» артистка розповіла, як змінилося їхнє життя із появою доньки.

«Ми недосипаємо. Але вона трохи спокійніша порівняно з хлопцями, то можу сказати – трохи недосипаємо. З хлопцями було гірше», – поділилася співачка Alyosha в ефірі каналу «Україна».

Проте, незважаючи на такі зміни, старші сини відреагували на появу сестрички дуже добре і намагаються підтримувати маму в усьому.

«Хлопці прекрасно зустріли! Ромка – старший, він взагалі радий, каже: «Мамо, коли ти будеш підгузки міняти, будь ласка, погукай мене, а коли будеш пеленати – навчи, покажи, я теж буду це робити». Тобто він дуже турбується про неї. А Марко приходить у кімнату, щоб на кріслі-гойдалці погойдатися, подивитися і піти», – з усмішкою розповідає артистка.

Чоловік Alyosha – фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя теж допомагає дружині, проте у нього це виходить не так добре, як колись із хлопчиками.

«Звісно, допомагає, але Марія все відчуває, а поки що їй потрібна саме мама. Ще бабуся може трохи розібратися, а Тарас поки не може її так заспокоїти, наскільки це мені потрібно. Але я собі спокійно чекаю, навіть, коли вона кричить чи плаче, я спокійно п’ю чай, типу: «Зараз доп’ю і піду», – поділилася співачка Alyosha в програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар