Музична зірка класичної і рок-сцени Тіна Гуо у своєму блозі в Instagram представила відео із саундтреком до масштабного українського проекту «Безславні кріпаки». Його автором став композитор Даріо Веро. Саме він запропонував Тіні стати соло-виконавицею саундтреку «Безславних кріпаків» і музикантка без вагань погодилася. Американська віолончелістка китайського походження працювала над створенням хітів до голлівудських блокбастерів «Пірати Карибського моря», «Шерлок Холмс», «Бетмен проти Супермена», «Диво-жінка», «Той, що біжить по лезу 2049».

Композитор Даріо Веро розповів, що Тіні Гуо одразу сподобалися його партитури, які він написав спеціально для неї. «Тіна — не тільки віртуоз із пізнаванним стилем, а й талановитий імпровізатор, тому її дотик до партитури — завжди унікальний, як і її вібратто. Я знаю, як неймовірно вона програє кожну деталь. Її підхід — дуже професійний, але завжди пристрасний. Інтерпретація Тіни надала саундтреку епічності й глибини, класичної елегантності і фатальної сміливості».

Веро також зауважує, що  творці «Безславних кріпаків» запровадили в Україні голлівудський спосіб музичного оформлення стрічки: запросили відомого соло-музиканта зі своєю унікальною манерою для виконання композицій, створених виключно під його можливості.

За словами режисера фільму Романа Перфільєва, саундтрек присвячений захопливим пригодам двох самураїв. Під хрускіт кісток пихатих поганців, вони рятують світ, а головне — віру в кохання і в те, що перемога — це лише наш вибір! «Залучити до проекту світову знаменитість Тіну Гуо  було вірним рішенням, адже стрічка настільки нестандартна для українського кіно, що тільки Тіна могла б сформувати особливий азіатсько-воїнський колорит, який би переніс глядача у іншу реальність. Допоміг відчувати так, як відчувають світ головні герої».

Окрім віолончелі, Тіна Гуо грає на старовинній китайській двострунній скрипці, що називається «ерху». Цей інструмент творці використовували для музичного оформлення сцен із ніндзя, основні сцени ж супроводжуються віолончеллю у виконанні Гуо.

Музикантка Тіна Гуо коментує свою участь у проекті так: «Ми давно планували попрацювати з Даріо і в стрічці «Безславні кріпаки» нам нарешті це вдалося. Ми записували партитури віолончелі і ерху дистанційно. Я знаходилася у Лас-Вегасі, проте сьогодні це аж ніяк не може вплинути на результат. З Даріо ми обговорювали кожен мій прийом, але він із довірою поставився до мого виконання. Тож, саундтрек являє собою унікальну суміш західно-східного стилю із близькою мені філософською концепцією про шлях воїна. Коли я беру до рук інструмент, світ стає примарним, реальними залишаються лише почуття. Музика — це єдина моя молитва, вона допомагає забути про недосконалість дійсності, на мить відмовитися від будь-яких соціальних ролей і злитися у єдине ціле з усіма, хто жив чи живе на Землі».

Виробництвом картини займалася компанія Kristi films, за підтримки Star Media, Уряду України та Міністерства культури, молоді та спорту України.

ПРО ФІЛЬМ:

Правила самурая прості: битися на двох мечах, тренуватися по півдоби і не нариватися на неприємності заради почуттів. Але як виконати бодай одне, коли твоє ім’я Тарас Шевченко, твою дівчину мордує поганець, а твій наставник лупцює тебе, аби натренувати залізну волю? Доведеться стати самураєм за 2 дні: стріляти «по-македонськи», швидко бігати і нарешті перестати витріщатися на гейш.

Оригінальна назва: «Безславні кріпаки»

Прем’єра в Україні: 10 грудня 2020 року

Країна: Україна

Студія: Kristi Films  за підтримки Star Media, Уряду України та Міністерства культури, молоді та спорту України

Дистрибутор: B&H Film Distribution

Жанр: комедійний пригодницький екшн

Режисер та автор сценарію: Роман Перфільєв

Продюсери: Дмитро Мінзянов, Юрій Мінзянов

Оператор: Дмитро Недря

У ролях: Роман Луцький, Сергій Стрельников, Яків Ткаченко, Ген Сето, Катерина Слюсар, Андрій Борис, Андрій Малинович

Рубрики: Кино Музыка

Оставьте ваш комментарий