В кінці серпня національний онлайн-кінотеатр sweet.tv запустив проєкт “Hollywood українською”. Його мета – дати можливість українцям дивитися найкращий голлівудський контент якісною українською мовою.

В 2017 році в Україні з’явився національний онлайн-кінотеатр sweet.tv. Першочерговим завданням сервісу було надати користувачеві доступ до якісного контенту в HD-якості та 4-К каналів. Як зазначає засновник онлайн-кінотеатру sweet.tv – Олександр Вітько, бізнесу треба розвиватись, аналізувати споживача та знати, що йому необхідно. Тож сервіс провів власне дослідження, за результатами якого стало зрозуміло, що українці хочуть дивитися якісний контент рідною мовою, але його досить важко знайти. Бо до постанови Кабінету Міністрів України 2006 року щодо обов’язкової трансляції контенту українською, більшість голлівудських фільмів не мали українського дубляжу або озвучки. Лише невелика кількість фільмів отримала аудіодоріжку, яка часто записувалась на швидку руку національними телеканалами, що безумовно впливало на якість.

Олександр Вітько — засновник онлайн-кінотеатру sweet.tv

Так з’явився проєкт “Hollywood українською”. Sweet.tv стали першою українською OTT-компанією, яка підписала прямі контракти із Голлівудськими студіями (Disney, Paramount, Sony, Universal). Це і дає можливість отримати доступ до офіційних озвучок нових фільмів і озвучити чи переозвучити класику українською. Разом з кіностудіями сервіс обрав до своєї медіатеки фільми, що мають рейтинг IMDB вище 6, чим значно економить час глядачів. Тепер не потрібно пробиратися через терени фільмів в пошуках перлини кінематографу, а можна просто насолоджуватися найкращими новинками або найвідомішою класикою світового кінематографу.
З проєктом “Hollywood українською” співпрацюють професійні українські студії, режисери, редактори та актори-дубляжу. Цій нелегкій справі визвалися допомогти українські селебріті: Юрій Горбунов, Руслана Писанка, Віктор Андрієнко та інші. А також діти відомих зірок: Андрій Потапенко, Марія Полякова та Тимур Кухар.

Тимур Кухар

“Я дуже зрадів, коли мене запросили дублювати фільм “Гаррі Поттер”. Це великий досвід. Я хвилювався, думав, що не пройду кастинг, але все вийшло. Мені дуже подобається брати участь у цьому проєкті. Коли всі класні фільми українською мовою будуть зібрані в одному місці, це буде дуже зручно”, — коментує Тимур Кухар.

Андрій Потапенко

“Мене запросили дублювати “Гаррі Поттера” і я дуже цьому радію. Мені сподобалося, це досить круто. Ми живемо в Україні, наша рідна мова українська і фільми мають бути також українською. На даний час я не зустрічав якісної озвучки, а у проєкті, в якому я беру участь, робиться все професійно, тож будемо чекати”, — коментує Андрій Потапенко.
Sweet.tv планує завершити переклад найкращих кінохітів до кінця 2020 року. Їх обирали, виходячи з того, що українці найчастіше передивляються та які фільми не мають української доріжки, або вона не є якісною.

Марія Полякова

“Спочатку я кастингувалась на роль Герміони, але отримала іншу. Це мій перший досвід саме дубляжу. Дубляж – це першочергово акторська гра. Також необхідно працювати з дикцією, що досить складно, але цей досвід підтягнув мою українську. Взагалі я велика фанатка “Гаррі Поттера”. Коли ми були з бабусею у Лондоні, вийшла остання частина книги, ми одразу її придбали. Тоді я не знала англійську досить добре, але вивчила її для того, щоб прочитати Поттера у оригіналі. А зараз я потрапила у цей проєкт, це просто мрія дитинства.
Я вважаю, що зараз більшість людей говорять українською. Тому попит на такий україномовний контент є. Ми у сім’ї дивимось все або російською, або мовою оригіналу, бо складно знайти в інтернеті щось українською, або це буде неякісний дубляж. На sweet.tv всі серіали та фільми будуть зібрані в одному місці з якісним дубляжем. Тож я ставлю лайк”, — коментує Марія Полякова.

Варто додати, що інтерфейс платформи створено таким чином, аби користувач інтуїтивно за лічені хвилини знайшов саме те, що йому потрібно. Також додаток може стабільно працювати і з мінімальною швидкістю інтернету, що дозволяє дивитись фільми в будь-якій точці України та навіть під час подорожі.
Щоб залучити користувачів до якісного україномовного контенту, sweet.tv оголошує всеукраїнський розіграш цінних призів серед усіх нових передплатників сервісу, що активують передплату у вересні цього року. Щодня протягом місяця в ранковому ефірі “Русское Радио Україна” будуть розігруватися смарт-телевізори Samsung 4К. А 2 жовтня 2020 року на тій же радіостанції відбудеться розіграш суперпризу – автомобіля KIA Sportage.

Слідкувати за переможцями та долучитися до акції можна на сайті www.sweet.tv.

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий