19-20 вересня в Україні відбудеться онлайн-забіг з собаками Pro Plan® Dog Run Online, у якому зможе взяти участь кожен охочий. Про це повідомила компанія-організатор Run Ukraine.

Забіг з собаками охопить всю Україну, і пробігти його можна буде у будь-якій точці країни. Власники собак вже зараз можуть реєструватися на сайті заходу та розпочинати тренування разом зі своїми улюбленцями.

Формат забігу Pro Plan® Dog Run Online дозволяє брати участь у ньому дистанційно. Для участі не потрібно їхати до Києва чи деінде. Близько 200 учасників зі своїми собаками долатимуть дистанцію у своїх містах за самостійно обраним маршрутом. Таким чином будуть дотримані умови карантину.

На фініші учасники та собаки здобудуть пам’ятні нагороди: медалі для бігунів та ексклюзивні адресники для їхніх чотирилапих напарників. Медалі та адресники приїдуть поштою заздалегідь, тож можна буде винагородити себе одразу на фініші.

Також усі учасники отримають по 3 кг корму суперпреміум класу від ТМ PRO PLAN ®, а також смаколики для свого собаки.

— Pro Plan® Dog Run Online — це забіг про спільні емоції, спільну перемогу, взаємопідтримку та близькість зі своїм собакою. Емоції — це те, що западає у душу найбільше. Ви, ваш пес, дистанція, яку ви разом подолали — усе це зближує та закарбовується в пам’яті на роки. Біг із собакою — це нагода поєднати класичну прогулянку зі спортом, розділити час зі своїм вірним домашнім улюбленцем, подарувати йому свою любов, — вважають в Run Ukraine.

Як взяти участь?

  • обрати комфортну дистанцію (1 км, 3 км або 5 км)
  • зареєструватися на сайті https://workua.kyivhalfmarathon.org/
  • вийти на пробіжку з собакою
  • 19 або 20 вересня 2020 року подолати обрану дистанцію та зафіксувати пробіжку за допомогою бігового додатку на телефоні
  • надіслати скрін забігу на пошту registration@runukraine.org
  • здобути медаль для себе та жетон-адресник для свого собаки.

Онлайн-забіги з собаками Pro Plan® Dog Run Online відбудуться 19-20 вересня у рамках 10-го ювілейного Київського півмарафону 10th WORK.UA KYIV HALF MARATHON Online, який так само відбудеться в онлайн-форматі. Обрати дистанцію та зареєструватися можна на офіційному сайті заходу – https://workua.kyivhalfmarathon.org/

Офіційний сайт заходу – workua.kyivhalfmarathon.org

Рубрики: Отдых

Оставьте ваш комментарий