Завершено зйомки короткометражного незалежного фільму Юлії Дегліної «Homo Deus. Людина божественна».

«Фільм порушує важливі теми дорослішання, проблеми, з якими стикаються підлітки. Ми подавали картину на пітчинг Держкіно, але не пройшли відбір. Попри це ми з Юлією Дегліною вирішили розпочати виробництво фільму, власним коштом. Незалежне кіно — одна з потужних складових кінопроцесу. Це можливість для автора вільно висловлюватися й не бути скутим у творчості будь-якими межами», — розповідає продюсерка картини Поліна Герман.

«Зйомки були схожі на поїздку на американських гірках. Дати зйомок тричі переносилися. Замість планованих 4-х змін було завдання вкластись у дві, і ми з ним упоралися. Перший знімальний день проходив на складній локації — у покинутій недобудові, це була «найспекотніша» зміна в моєму житті. Другий знімальний день проходив у моїй квартирі, і, на щастя, все пройшло легко. Після цих зйомок я ще сильніше відчула, що команда — це все», — ділиться враженнями режисерка Юлія Дегліна.

За сюжетом, події фільму охоплюють добу з життя героїв. Уля та Назар знайомляться на рейві, а потім залазять на дах, щоб зайнятися коханням. Раптом вони помічають людину, що от-от стрибне вниз. Вони рятують хлопця — Іллю, який перебуває під дією психотропних речовин.

Головні ролі грають Марія Штофа, Артур Алієв і Даниіл Каменський.

«Це історія про самотність, коли ти знаходиш своїх людей, коли ти знаходиш те, заради чого варто продовжувати жити, знаходиш любов, якийсь сенс. Ти забуваєшся в якихось речах, але це тимчасово: якісь стосунки на одну ніч, якісь тусовки, але потім ти приходиш додому — і ти не можеш залишатись один, тому що твоя порожнеча стає ще більшою від усього цього», — ділиться враженнями від фільму виконавиця ролі головної героїні Улі Марія Штофа.

Роль Іллі зіграв Даниіл Каменський, відомий за фільмом «Сторожова застава» і драмою Дар’ї Онищенко «Забуті». Попри немалу кількість ролей у великих проектах актор подовжує зніматись у незалежному кіно.

«Дуже важливо розвиватися всебічно, і коли проект дає тобі свободу, коли є хороший сценарій — тобі є де розгулятися. Ти можеш творити так, як ти хочеш. Це фактично позбавляє всіх рамок, і ти можеш бути ким завгодно. Коли я бачу хороший проект, хороший сценарій, хорошу групу — я в неї закохуюсь і я хочу з нею творити далі. Незалежне кіно, залежне кіно — дуже важливо, щоб мені було цікаво і щоб я вхопився за проект. Коли так відбувається, мені хочеться віддаватися на всі сто відсотків», — зізнається актор.

Прем’єра запланована на 2021 рік.

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий