Як саме Катерина збирається відроджувати Київське державне хореографічне училище, розповів її чоловік Олександр Стоянов в програмі «Ранок по-київськи» на телеканалі «Київ». Нагадаємо, нещодавно приму-балерину Національної опери України призначили в.о. директора цього навчального закладу.

— Ми там вчилися разом, це фактично був наш будинок. Якщо чесно, коли Катя побачила, в якому жалюгідному стані він зараз знаходиться, вона плакала. І пообіцяла, що за рік перетворить училище в справжню цукерочку. Тому що мистецтво має виростати з краси, а не з тієї розрухи, яка зараз в цій будівлі, — розповів артист. До слова, щоб привернути увагу суспільства до проблем училища, спеціально зробили фотозйомку, де балерини позують в пачках на тлі розбитих шибок і непофарбованих стін.

Незважаючи на те, що адміністративною діяльністю балерина раніше не займалася, але за словами Стоянова, вона відмінно вміє складати стратегії.
— Ми дуже активно взялися за роботу, тому, що як артисти звикли працювати в швидкому темпі. У нас вважається, що якщо до сорока років ти нічого не встиг зробити, то вже і не зможеш, — пояснює Олександр.
І вже сьогодні вдалося створити команду. Кухар підключила до проблеми допомоги училищу багатьох друзів, колег, різних фахівців. Знайшли спонсорів. І завдяки цьому в найближчі дні почнеться ремонт в приміщенні. Подали документи на бюджетування в наступному році, і Міністерство культури повністю підтримує.
А ще будуть внесені зміни до програми навчання студентів. Наприклад, з’являться нові предмети – англійська, філософія, психологія. Викладати будуть доктора і аспіранти. За рік в.о. директора збирається довести училище до 3-4 рівня акредитації, тобто перетворити його на вуз. Створюється ініціативна група, яка розробить план-п’ятирічку з розвитку училища. Також ведуться переговори з китайцями і японцями, щоб до нас приїжджало більше іноземних студентів.

А в особистих планах самого прем’єра Національної опери Олександра Стоянова – відродити легендарний конкурс імені Сержа Лифаря, який останній раз проводився в Києві 2014 році.

Більше цікавої інформації – в програмі «Ранок по-київськи» на телеканалі «Київ».

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий