У рамках онлайн-кіноринку Міжнародного кінофестивалю у Торонто (10-14 вересня) відбудеться презентація українських кінопроєктів, готових до копродукції. Через карантинні обмеження у країнах світу, онлайн-презентація замінить український стенд, який традиційно організовувався Державним агентством України з питань кіно в рамках офлайн-заходів TIFF.

«На минулому тижні Парламент України ратифікував Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між урядами України та Канади. Це надзвичайно важливий крок у співпраці між нашими країнами, який відкриває нові можливості як спільного виробництва фільмів, так і обміну кадрами, і спільного проведення заходів. Але, перш за все, угода дозволяє Україні та Канаді створювати нове, цікаве й захоплююче кіно в офіційній копродукції» — Марина Кудерчук, голова Держкіно.

У лютому 2020 року частина проєктів-учасників вже була представлена на першій українсько-канадській конференції з копродукції в кіно Canada-Ukraine CoProduction Meetings, яка відбулася у рамках Європейського кіноринку (European Film Market) Берлінського кінофестивалю. Захід було організовано Українською кіноасоціацією (УКА) спільно з Асоціацією кінопродюсерів Канади та Посольством Канади в Україні за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Проведення онлайн-презентації сприятиме забезпеченню видимості України як постійного учасника кіноринку в Торонто, якнайширшому просуванню національних фільмів на ринку Північної Америки та демонструванню канадській публіці сучасного українського кінематографа.

Проєкти будуть презентовані на платформі TIFF Digital Cinema Pro 13 вересня о 10:00 для акредитованих учасників фестивалю.

Проекти-учасники:

Мавка. Лісова пісня / Mavka.The Forest Song

Продюсери: Ірина Костюк, Єгор Олесов, Анна Єлісєєва.

Режисерка: Олександра Рубан

План «Мадагаскар» / Plan «Madagascar»

Продюсери: Олена Голубєва, Регіна Маряновська-Давідзон

Режисер: Іван Орленко

Небо-парасолька / UMBRELLA SKY

Продюсери: Андрій Суярко, Володимир Філіппов, Алла Овсяннікова.

Режисер: Заза Буадзе

Чорнобильський Робінзон / Chornobyl Robinson

Продюсерка: Катерина Шевченко

Режисер: Сергій Гаврилюк

Нижній Горизонт / GROUND ZERO

Продюсерка: Ірина Ковальчук

Режисерка: Жанна Озірна

Леся / LESIA

Продюсерки: Юлія Сінькевич, Марія Москаленко

Режисерка: Нана Джанелідзе

Фотографи / Photographers

Продюсери: Регіна Маряновська-Давідзон, Олексій Гладушевський

Режисерка: Хельга Ландауер

Яків / Yakov

Продюсер: Максим Асадчий

Режисерка: Вікторія Трофименко

Великий Хорс / BIG XORS

Продюсер: Михайло Панченко

Режисер: Сергій Деньга

Рубрики: Кино

Оставьте ваш комментарий