Бронзова призерка Олімпійських ігор тренуватиме майбутніх чемпіонок. І перше заняття у своїй Академії проведе уже 15 вересня.

Свою спортивну кар’єру Анна Різатдінова розпочала сімнадцять років тому. І успішної гімнастки, яка колись завоює бронзу на Олімпійських іграх, тодішні тренери у п’ятирічній дівчинці не розгледіли.

– Сказали, що у мене нерівні та недовгі ноги, занадто широкі плечі та бедра. І загалом немає ані розтяжки, ані гручкості, – пригадала українська чемпіонка. – Тоді ці слова викликали у мене неймовірний стрес. Але зараз я з впевненістю можу заявити: це не означає, що дитина не повинна займатися.

Спортсменка вирішила відкрити свою Академію гімнастики, у якій до кожної дитини буде індивідуальний підхід. Анна Різатдінова не тільки буде присутня на кожному занятті, а й самостійно тренуватиме майбутніх чемпіонів.

– Я отримую величезне задоволення від тренування дітей: коли вони щасливі біжать до мене на заняття і щасливі повертаються додому, – каже бронзова призерка Олімпійських ігор. – Також у мене є амбіції виховати чемпіона. Але зробити це не з допомогою пресингу, як це прийнято у спорті. Я пояснюватиму, що таке працелюбність та наполегливість, без принижень та підвищеного голосу.

Допомагатимуть Анні Різатдіновій шукати індивідуальний підхід до дітей префесійні тренери, хореограф і навіть психолог.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

А перше заняття українська гімнастка у своїй Академії проведе уже завтра, 15 вересня о 17.00 на вул. Либідська, 1 (ст. м. Олімпійська) у Києві. Воно буде безкоштовним і для всіх охочих дітей займатися у неї. Потрібно тільки зареєструватися за посиланням https://rizatdinova.academy/kids/. А вся необхідна інформація – на Instagram-сторінці @rizatdinova.academy.

– Я прагну першочергово створити місце, куди б дітям хотілося приходити, – розповідає Різатдінова. – І щоби ми виховали не одного чемпіона, який у майбутньому гідно представлятиме Україну на світовій арені. Тому я дуже хвилююся перед відкриттям.

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий