За 10 сезонів ведучий Сергій Притула змінив не лише трьох партнерок по ігровому шоу Нового каналу, а й стрижки.

З моменту виходу найпершого випуску «Хто зверху?» на Новому каналі минуло ні багато ні мало 8 років. За цей час на проекті відбулося багато змін: тричі змінювалася ведуча, з’являлися нові конкурси і зникали старі. Змінювалася і зачіска беззмінного ведучого Сергія Притули. Як саме – пропонуємо згадати просто зараз. Тим більше, маємо чудову нагоду – у неділю, 13 вересня, в Україні відзначається День перукаря.

Коли Сергій вперше з’явився на телебаченні, він носив волосся по плечі і косу чолку. Але для зйомок першого сезону «Хто зверху?» ведучий оновився – попрощався з чолкою і зробив чоловіче каре. І хоча Притула кардинально змінився зовні, стара зачіска залишила йому звичку, якої він не може позбутися донині.

— Я ж раніше патлатий був, мав довгі коси. І робив рух головою, закидаючи волосся назад. Так от, хоча я давно вже коротко стрижений, але звичка поправляти волосся в мене залишилася, – зізнавався ведучий Нового каналу в одному з інтерв’ю Маші Ефросініній. – Навіть мама мені постійно каже: «Не закидай волосся за вухо!»

З роками волосся Сергія Притули ставало дедалі коротшим, а борода – довшою. Повертатися до шевелюри, яку носив на початку 2000-х, ведучий не збирається, тому карантин став для нього особливим випробуванням – Сергій довго не міг сходити до перукаря. Щоправда, перед стартом зйомок десятого сезону «Хто зверху?» ведучий встиг забігти до барбер-шопу і зробити коротку стрижку.

Саме з нею ви й можете побачити Сергія Притулу в ювілейному сезоні ігрового шоу щочетверга о 19:00 на Новому каналі!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий