21 вересня о 21:15 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра 16-серійного детективу «Булатов» про кращого у своїй справі, принципового та дуже жорсткого слідчого служби внутрішньої безпеки Єгора Булатова, який не дивлячись ні на що відшукує «щурів» серед своїх. 

За сюжетом, колишній співробітник Інтерполу, молодий та амбіційний Володимир Данченко заради підвищення погоджується піти у «стажери» і зібрати компромат на зухвалого, нахабного та безжального слідчого служби внутрішньої безпеки Єгора Булатова, який вже давно став незручним для системи. Булатов – кращий у своїй справі, він швидко розкриває злочини, має вроджений хист викривати нечистих на руку поліцейських та з першого погляду розпізнає «щурів» серед колег. Але методи його роботи сумнівні. Керуючись не законом, а мораллю, у роботі Булатов не цурається переступати межу –  щоб дізнатися правду, слідчий погрожує, залякує та користується слабкостями підозрюваного. З часом «стажеру» стає зрозуміло, що Булатов має власні мотиви працювати у відділі – користуючись службовим становищем, він намагається з’ясувати, хто з колег зрадив його друга-напарника, який трагічно загинув під час чергової спецоперації.

У ролях: Михайло Євланов, Дмитро Єндальцев, Дар’я Полуніна, В’ячеслав Гіндін, Ігор Салімонов, Олександр Данильченко, Артем Позняк, Дар’я Трегубова та ін.

Нагадаємо, після показу серіалу «Булатов» осінній телесезон каналу 2+2 буде продовжено довгоочікуваною прем’єрою другого сезону детективної історії «Брати по крові», а також екшн-серіалом «Ангели».

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий