2 жовтня о 19:00 відбудеться on-line концерт та презентація унікального альбому «Колискові для Олекси» Cоломії Чубай. Захід відбудеться за підтримки Українського Культурного Фонду та «Фокусу на культуру».

Альбом «Колискові для Олекси» — не просто історія про сина співачки — хлопчика з аутизмом та його Планету. Це — музика для заспокоєння, настрою, відчуття внутрішнього щастя та гармонії. Цей альбом можна вмикати вдома, в машині, на дитячих святах, засинати та танцювати під нього. У альбомі звучать найкращі тексти — від Лесі Українки до Івана Малковича та найсолодша музика.

Соломія записувала другий альбом колискових з друзями музикантами, дітьми з аутизмом та хором «Дударик». Це був неповторний досвід, адже у творах звучатимуть голоси понад 50 людей.

У концерті беруть участь:

Соломія Чубай – вокал
Сашко Главацький – гітара
Андрій Коник – бас, флейта
Том Луголообі – клавіші
Ігор Гнидин – барабани
«Rockoko»
Михайло Романишин – скрипка
Володимир Котляров – віолончель
Ігор Процик — віолончель
Унікальні гості: Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» під керівництвом Дмитра Кацала.
Особливі гості: Учні з аутизмом викладача з Мексики Хавєра Донлукаса.
«Колискові для Олекси» Cоломії Чубай —  це унікальний терепевтично-інклюзивний проект. Унікальність проекту полягає у тому, що він базується на реальній історії та досвіді мами — Соломії Чубай і її сина — Олекси Андріїшина з аутизмом, який розповідав, що він з іншої планети Земля. Вперше в Україні за допомогою музичного мистецтва розкривають тему розладів аутичного спектру. «Колискові для Олекси» — проект, мета якого краще пізнати світ дитини з аутизмом, привернути увагу до проблем таких дітей, об’єднати  якнайбільше батьків, які виховують дітей з аутизмом, змінити ставлення у суспільстві і не соромитись особливих дітей. Соломія Чубай почала цей проект тоді, коли Олекса пішов до першого класу звичайної початкової школі і батьки учнів, почувши, що в Олекси аутизм, почали збирати підписи про виключення хлопчика зі школи. Вони думали, що Олекса заразний і неадекватний і може всіх убити. Щоб більше такого не траплялося, проект через музику та розголос, через українські колискові хоче достукатися до людей, які зможуть краще зрозуміти та почути батьків особливих дітей і прийняти їх.
Психологи та батьки можуть використовувати альбом «Колискові для Олекси» у арттерапії та танцетерапії і таким чином соціалізовувати дітей. Також дітей можна залучати на презентаціях альбому та концертах.  Колискові Соломії Чубай — зцілюють, а історія про її сина Олексу та його Планету – зачаровує.
Рубрики: Афиша Музыка

Оставьте ваш комментарий