Бебі-бум на проекті «Від пацанки до панянки» триває! Сьогодні, 15 вересня, учасниця четвертого сезону реаліті Аліна Шевченко народила первістка – сина Микиту. Малюк вагою 2700 г і зростом 50 см народився о 8:30 ранку.

– Не можу передати словами, яка я зараз щаслива! – зізналася Новому каналу молода матуся. – Малюк дуже красивий, як маленьке янголятко! Коли я вперше взяла сина на руки, буквально розчинилася в ніжності і любові. А під час першого годування грудьми навіть пустила сльозу…

За словами Аліни Шевченко, перейми в неї почалися близько п’ятої години ранку. Учасниця «Від пацанки до панянки» розгубилася й не знала, чи варто їй відразу їхати в пологовий будинок. Річ у тім, що раніше в дівчини траплялися хибні перейми, і вона просто не могла зрозуміти, чи справжні вони цього разу.

– Я просиділа вдома дві години, потім ми викликали таксі й поїхали в пологовий будинок, – поділилася Аліна. – Лікарі сказали, що в мене вже повне розкриття і відразу відправили в пологовий зал. Все сталося дуже швидко. Народила буквально за три потуги.

Учасниця «Від пацанки до панянки» (Новий канал) і її цивільний чоловік планували партнерські пологи, але не встигли забрати результати всіх необхідних аналізів. Тому перші секунди життя сина коханому Аліни Шевченко побачити не пощастило.

– Чоловік засмутився, що не зміг бути присутнім на пологах, але дуже щасливий, що став татом, – розповіла # ДвєЗвєзди. – Так склалося, що в нього і телефону зараз немає, тому він навіть фото сина ще не бачив. Але в нас є сімейний чат, куди я скинула знімки і відео малюка. Коли чоловік добереться додому, зможе нарешті побачити сина.

 

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий