Ведучий четвертого сезону реаліті «Кохання на виживання» приготував закоханим парам травмонебезпечні випробування.

Танцівники Саша і Юля прилетіли в Перу, щоб подивитися далеку Латинську Америку і трохи відпочити. Але відпустка не вдалася. На іншому кінці світу на них чекали пекельні випробування, які можуть зруйнувати навіть найміцніше кохання. А що вже говорити про пару Юлі та Саші? Адже в їхньому союзі існує серйозне непорозуміння.

Пекельне кохання: яким буде четвертий сезон «Кохання на виживання»?

22-річна Юля після чотирьох років стосунків мріє вийти заміж за коханого. 25-річний Саша не поспішає освідчуватися. Він працює стриптизером і не обділений жіночою увагою. Клієнтки липнуть до нього, як мухи. Саша не соромиться фліртувати на пікантною роботі під час танцю.

– Якщо я бачу красиву дівчину, не можу втратити момент усміхнутися їй або підморгнути, – зізнається хлопець. – Якщо моїй дівчині боляче, і вона ревнує, значить, їй треба змінити ставлення до ситуації.

Юля постійно бореться за увагу коханого з іншими дівчатами. А в Перу їй довелося доводити свої почуття кулаками, в басейні проти чемпіонки Південної Америки з боротьби.

– Я ніколи ні з ким не боролася, максимум зі своєю сестрою в дитинстві, – зізнається Юля. – Мені було дуже страшно. Суперниця почала мене хапати й кидати по всьому басейну. Здавалося, вона мене вб’є.

Бої в піні – одне з п’яти випробувань, які приготував парі Олег Кензов. Чи зможе дівчина його пройти? І чим закінчиться поїздка для закоханих – дивіться у прем’єрному випуску реаліті «Кохання на виживання» на Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий