А у Фагота відбувся перший в історії людства контакт з… інопланетною цивілізацією.

ТНМК презентує «Контакт» — перший трек з нового альбому, над яким група зараз працює. Ця пісня є своєрідним експериментом — гурт зробив її в кооперації з українським бітмейкером та аранжувальником Юрієм Медведем (Kodzu).

Соліст «ТНМК» Фоззі став героєм серіалу «Агенти справедливості»

Сингл «Контакт» — це покладене на музику гумористичне науково-фантастичне оповідання. За його сюжетом, Ілон Маск телефонує Фаготу та повідомляє, що того обрано для першого контакту з іноземною цивілізацією — синіми жінками з планети Венера.

«Пісня «Контакт» — це перший трек з нової платівки, яка якраз у нас в роботі. Коли настав жорстокий карантин, ми вирішили, що розпочнемо знайомити людство з новою фазою ТНМК саме з цього треку, адже ми всі хочемо повернути контакт з громадськістю, з друзями, з родичами», — Фоззі.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Пісня “Контакт” є особливою для ТНМК. «Ми дуже любимо експериментувати — зі стилями, з різними напрямками в музиці, з нашими бажаннями, і трек “Контакт” показує, як далеко можемо зануритися у цих своїх експериментах. Нам було цікаво і дуже сподобалося експериментувати з баченням саунду і відчуттям груву молодого саундпродюсера і бітмейкера Юрія Медведя. Можу сказати, що це новий Танок, якого ви досі не чули», — Фагот.

При цьому хлопці вирішили не зупинятися у своїх експериментах виключно на звуковій складовій — й трохи погратися із візуальним рядом до пісні. «Ми запропонували докластися до роботи над кліпом талановитій художниці й режисерці Марії Оз. Я давно лайкаю в інстаграмі її роботи, бо мені завжди подобалося і подобається щось таке нове, незвичне і цікаве. І коли ми запропонували їй послухати трек і сказати, чи захоче вона намалювати щось особливе саме під цю пісню, то вона відповіла: «Ого! Наскільки потужно!». І я зрозумів, що є контакт: кліп вийде яскравим”, — Фагот.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Ідея пісні з’явилася якось під час гастролей ТНМК в Карпатах. «Оскільки я боюся літати, то залишився чекати на потяг. У мене був вільний день в горах і я витратив його на написання радісної пісні про те, як Фагот летить в космос на контакт з інопланетною цивілізацією синіх жінок. Тобто, пісня, яка має ключовий рядок «лечу до тебе», розпочалася з аерофобії», — Фоззі.

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий