Ви вже переконалися, що проморолик Суперсезону – найкрутіший за всю історію модельного реаліті Нового каналу. І все завдяки роботі професіоналів: починаючи від операторів і закінчуючи стилістами.

Найкрутіші образи для кожної дівчини, найдорожчі вбрання від топових українських дизайнерів. Ось Даша Майстренко з начосом і у вечірній сукні, ніби щойно з трапу приватного літака. А ось Арина Любітєлєва зухвало знімає плащ, немов на прогулянці вулицями Лос-Анджелеса. Поруч – Марго Верховцева у вінтажних прикрасах… Саме такими ви побачили учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи» (Новий канал) у проморолику проекту. Побачили – і полюбили. А як не закохатися в таку красу?

Ефектні образи для дівчат-учасниць – справа рук одного з найкращих стилістів України – Жені Примаченка. У світі моди він вже понад 12 років: працював з L’Officiel, Harper’s Bazaar, JetSetter, групою «ВИА Гра», Іваном Дорном. Протягом останніх п’яти років допомагає дизайнерам продумувати колекції, покази, кастинги, загальну концепцію бренду. Наприклад, з дизайнером the COAT Катею Сильченко Примаченко працює від найпершого її показу на Українському тижні моди.

– Мене запросили на зйомку промо «Супер Топ-моделі по-українськи», тому що хотіли зробити акцент на fashion-складовій. Адже я – не телевізійний стиліст, а людина зі світу моди, – говорить Женя. – Брав участь у створенні ролика ще на етапі написання сценарію: враховував побажання режисера і опрацьовував образи до кожної мізансцени. Усім дівчатам індивідуально підбирав макіяж, зачіску, прикраси та одяг. Кожна з них – особлива, і мені було дуже важливо на цьому наголосити.

З деякими з моделей Женя добре знайомий, адже вони працювали разом на показах і зйомках. З іншими познайомився вже на майданчику. Але підбирав вбрання для кожної з учасниць стиліст однаково ретельно.

– Я враховував специфіку фігури дівчат, підкреслював виграшні моменти. Головним моїм завданням було зробити так, щоб кожна з учасниць Суперсезону круто виглядала й почувалася на мільйон, – пояснив Примаченко. – Наприклад, Саша Кугат – дуже субтильна, стильна. Мені хотілося залишити її практично без макіяжу, в яскравій короткій сукні. Аміна Досимбаєва взагалі інша, у неї дуже цікава зовнішність, вона разюче відрізняється від інших дівчат. На її нескінченних повіках можна малювати картини, тому ми зробили їй незвичайні стрілки. Нікому іншому такий макіяж не підійшов би.

Для зйомки використовували одяг кращих українських брендів – AMG, ELENAREVA, Sanna One, ANDRE TAN, GASANOVA, ARTEMKLIMCHUK.

– Сукня від GASANOVA для Лізи Доронько, наприклад, коштує 68 тисяч гривень, – похвалився Женя. – Сукня для Карини Мінаєвої – 1200 євро, для Даші Майстренко – 1000 євро, для Софі Берідзе – 600 доларів. Плащ, який знімала Арина, – 300 доларів. Словом, ми ні в чому собі не відмовляли, щоб досягти максимального ефекту. І без зайвої скромності можу сказати, що нам це вдалося!

А ось і сам проморолик: https://www.youtube.com/watch?v=QN1wl2UUZJI. Дивіться «Супер Топ-модель по-українськи» вже цієї осені на Новому каналі!

Рубрики: Мода ТВ

Оставьте ваш комментарий