Цю дівчину з «Супер Топ-моделі по-українськи» (Новий канал)  багато глядачів чекають з особливим захопленням, адже чотири роки тому Ірину Генріхівну не цитував лише ледачий! Її фразочки розібрали на меми, а армія фанів росла з кожним випуском. Не дивно, що в глядацькому голосуванні у Суперсезон Іра миттєво вибилася в лідери.

Сукня за 68 тисяч і fashion-стрілки: як учасниць «Супер Топ-моделі по-українськи» до зйомок готували

Як змінилася Іра Ротар у модельному плані, ви побачите вже 16 жовтня на Новому каналі, а поки що ділимося з вами десяткою фактів, які якнайкраще характеризують цю учасницю Суперсезону.

Має незвичайну силу:

– У мене є суперздатність: я бачу майбутнє! Пророцтва приходять до мене у снах. Було багато випадків, коли я попереджала про проблеми, з якими люди зіткнуться в майбутньому. Віщі сни переслідують мене з самого дитинства, я вже звикла. Але головне, мені не можна сердитися на людей – це потім погано на них впливає!

До слова, в те, що у Іри справді є якась особлива сила, вірить Катя Свинарчук, на яку конкурентка ще в їхньому сезоні «Супермоделі по-українськи» наслала «прокляття», спересердя напророкувавши Каті п’ять років без стосунків. Минуло вже чотири роки, а дівчина все ще самотня, тож з Іриною Генріхівною краще не сваритися, це факт!

Пробувала свої сили в різних сферах:

– Я працювала офіціанткою, помічником кухаря, масажистом і навіть починала вивчати курс колористики! :)

Кухар з пригодами:

– Обожнюю готувати, хоча й не завжди виходить смачно. А іноді ще й з наслідками! Був жахливий випадок, коли я після смаження намагалася відмити сковорідку, вибухнув кран, і ми затопили сусідів!

У людях цінує позитив:

– Волію на все дивитися з усмішкою, багато сміюся, люблю пожартувати і ціную в оточуючих людях оптимізм і легкість!

Живе в Польщі:

– Я вступила у Варшавський університет на факультет туризму й переїхала жити до Польщі разом зі своїм хлопцем. У вільний від навчання час підробляю масажисткою, але планую все ж зайнятися моделінгом.

Улюблене місто – Лондон!

– Хоч я там і не була, але дуже мрію коли-небудь поїхати до Британії і побачити Тауерський міст і Біг-Бен на власні очі.

І кілька цікавих фактів, які ще ближче познайомлять вас із цією неординарною учасницею «Супер Топ-моделі по-українськи»:

  • Ніколи не пробувала наркотики
  • Улюблене число 18
  • Любить шашлик і маслини
  • Не п’є чай вранці, тому що потім жахливо нудить

Це ті факти, якими Ірина Генріхівна сама захотіла поділиться з глядачами! А якими здобутками в моделінгу і новими вміннями дівчина поділиться з експертами Суперсезону, побачимо зовсім скоро – 16 жовтня на Новому каналі в першому випуску «Супер Топ-моделі по-українськи».

Рубрики: Новини

Залиште ваш коментар