У понеділок, 21 вересня, о 21:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра нової 16-серійної картини «Розколоті сни» виробництва компанії «Українська продакшн студія».

Близнючки Кіра й Аделіна схожі як дві краплі тільки зовні. Характери у них різні, як кольори Інь-Ян. Після трагічної загибелі батьків близнючки опиняються в дитячому будинку. П’ятнадцятирічних сестер збираються усиновити. Але директорка дитбудинку, яка не злюбила задиристу Аделіну, наполягає на тому, що Кірі в новій сім’ї без її проблемної сестри буде краще. Аделіна, підслухавши цю розмову, вирішує, що якщо пощастити має лише одній, то цією сестрою буде вона. Аделіна обпоює Кіру пігулками і замість неї покидає дитячий будинок.

Через чотирнадцять років доля знову зводить дівчат, але нове знайомство триває лічені дні – Кіру вбивають прямо на очах у сестри. Аделіна вирішує будь-що знайти вбивцю, але для цього їй потрібно знову стати Кірою.

Семирічних сестер зіграють близнючки Маша і Саша Гвоздецькі, шістнадцятирічних Кіру і Аделіну втілить Вероніка Лук’яненко, а Євгенія Лоза зіграє дівчат у зрілому віці. Багатьох улюблених акторів глядачі побачать в абсолютно незвичних для них образах. Так, Дмитро Пчела з’явиться в образі чоловіка Кіри, підкаблучника Кирила, Антон Батирєв зіграє харизматичного і зухвалого охоронця, Анатолій Руденко стане автогонщиком, а Наталка Денисенко – юристом. Дівчина зізнається: спочатку глядачі напевно побачать у ній негативну героїню, яка заздрить зведеній сестрі Кірі, але з розвитком сюжету багато що зміниться.

«З кожною серією розкриватимуться причини такого ставлення Лариси до сестри. Насправді, вона хороша дівчина зі зраненим серцем і душею. Лариса не робить жодного поганого вчинку, а ті, які спочатку здаватимуться глядачам поганими, потім виявляться абсолютно виправданими. Ми, актори, завжди шукаємо якісь схожі моменти зі своїми персонажами. У Ларисі мені подобається те, що вона шукає справедливість і чинить сумлінно, – каже Наталка Денисенко. – «Розколоті сни» – не типова мелодрама, в серіалі є детективна лінія. Драматургічно сюжет закручений так, щоб спочатку не було зрозуміло, хто є хто насправді».

Яскравого персонажа зіграє і секс-символ українського кінематографу Тарас Цимбалюк. Акторові доведеться перевтілитися в… альфонса.

«Мій герой Максим закоханий в гроші, в матеріальний стан своїх дівчат. Він дуже далекоглядний. Це абсолютно меркантильний хлопець, якому плювати на почуття. Я дуже радію, коли мені довіряють негативні ролі. Тому що 90% раніше зіграних мною персонажів позитивні. А я люблю грати щось нове, щоб десь пошукати, спробувати», – зазначає артист.

Також ролі в серіалі виконають популярні актори Валерій Ніколаєв, Ірина Безрукова, Леонід Громов, Анастасія Іванова, Данило Сушко та багато інших.

Режисер-постановник проєкту – Олександр Ітигілов, який раніше працював над такими серіалами для каналу «Україна» як «Сонячний листопад» і «Серце матері».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Продюсери – Ірина Чемерис, Ірина Заря. Виробництвом картини займалась компанія «Українська продакшн студія». Зйомки проходили в Києві та Київській області в 2019 році.

Дивіться прем’єру 16-серійної картини «Розколоті сни» в понеділок, 21 вересня, о 21:00 на телеканалі «Україна».

Рубрики: Кіно Серіал ТБ

Залиште ваш коментар