Завтра, 19 вересня, на кухні «МастерШеф» на СТБ судді Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський стануть грецькими богами, які будуть вершити долі кулінарів-аматорів. Учасникам доведеться приготувати вишукане основне блюдо і закуску з відходів за божественними правилами.

Необычные рецепты из арбуза от судьи «МастерШеф» Владимира Ярославского 

Коли учасники зайдуть на кухню, судді здивують їх своїми образами грецьких богів, які грають в «Дженгу». Після поділу кулінарів-аматорів на три команди, Ектор Хіменес-Браво, як істинний Зевс, оголосить правила конкурсу.

«Коли ви почнете готувати, ми повернемося до наших божественним справах, і продовжимо будувати вежу. Через деякий час кілька разів на майданчику вдарить грім — провісник моєї появи. Як тільки він прозвучить — у капітанів буде три хвилини, щоб провести атестацію своїх учасників і розставити бали від 1 до 7 — від найгіршого до найкращого. Ви, напевно, запитаєте, до чого ж тут «Дженга»? Як тільки наша вежа впаде — ті, хто має найменшу оцінкою прийдуть до нас за чорним фартухом», — оголосить Ектор Хіменес-Браво.

Дві команди, чиї страви сподобаються суддям найбільше, знімуть із себе всі чорні фартухи, включно з тими, які вони отримали на попередньому випробуванні. А команда, яка програє, залишиться з усіма заслуженими під час конкурсу фартухами.

Хто ж зможе приготувати вишукані страви з півнячих голів, залишків риби та шкірки  овочів? А для кого це стане непосильним завданням — дізнаємося в суботу о 19:00 на СТБ!

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий