Телеканал 2+2 знімає п’ятий сезон детективного серіалу «Опер за викликом», прем’єра якого відбудеться у 2021 році. Головні ролі зіграють: Павло Вишняков, Артем Мартинішин, Олександр Пожарський, Олександр Ігнатуша та ін.

«Опер за викликом-5» – продовження гостросюжетного серіалу про роботу секретного Департаменту кримінальної розвідки, агенти якого розкривають заплутані та складні злочини, віртуозно використовуючи майстерність перевтілень, маніпуляцію та шантаж.

За скоєне вбивство капітан Артем Трофимов засуджений на 8 років ув’язнення, але опер зовсім не планує сидіти за ґратами. Скориставшись зв’язками в органах, команда Департаменту допомагає Трофимову вийти з в’язниці раніше терміну, щоправда, за однієї умови – оперу призначають наглядача. У такій ситуації помститись ворогам за смерть коханої Софії буде складніше, проте Трофимова так просто не зламати. Він налаштований домовитися з новим напарником та повернутися до улюбленої роботи – полювати за небезпечними та підступними злочинцями. Але що буде робити опер, якщо суворим наглядачем виявиться не хлопець, а красуня зі спецназівським минулим, дівчина на ім’я Ганна.

«З моменту виходу фінальної серії четвертого сезону минуло більше року, і весь цей час глядачі 2+2 ставили одне питання: коли вийде продовження улюбленого серіалу? Ми розуміли, що глядачі не готові прощатися з героями «Опера за викликом». І хоча попередній сезон закінчився на дуже напруженій, емоційній ноті – Трофимов втрачає кохану, а сам опиняється за крок до смерті, нам вдалось реалізувати непростий виклик – продовжити серіал, не втративши цю гостроту, – коментує Сергій Карпенко, креативний продюсер серіалу.  – Сподіваємось, у нас вийде здивувати глядачів  – у п’ятому сезоні афери будуть ще більш зухвалими, злочинці спритнішими, а до команди Департаменту кримінальної розвідки приєднається дуже яскрава та характерна героїня».

Головну жіночу роль у п’ятому сезоні серіалу «Опер за викликом» зіграє молода акторка Марія Пашкурова-Петренко.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий