В інтерв’ю ведучій Нового каналу Анні Олицькій для її YouTube-каналу «Без комплексів» пластичний хірург зізнався, що втомився миритися з ревнощами.

Солістка гурту «НеАнгели» Слава Камінська та один із найпопулярніших пластичних хірургів в Україні Едгар Камінський були разом близько шести років. Стосунки подружжя, у якого підростає двоє дітей, видавалися напрочуд міцними. Тож новина про їхнє розлучення приголомшила багатьох прихильників. А ініціатором розставання став саме Едгар.

Слава Каминская после развода отметила день рождения без мужа

– Ніхто просто так не взяв і не пішов. Ми обговорювали це і були готові до розлучення, – пояснив ведучій Нового каналу в інтерв’ю для її YouTube-каналу пластичний хірург.

Тож, за його словами, він досі не розуміє, чому Слава неодноразово публічно розповідала, наче це стало для неї несподіванкою.

Основною причиною розставання з уже колишньою дружиною Едгар Камінський назвав ревнощі.

– Усі чомусь думають, що до мене приходить красива дівчина, і я збуджуюся. А гінекологи в такому випадку як почуваються? – розповів Анні Олицькій пластичний хірург. – Звісно, як чоловік можу поглянути на інших жінок та оцінити. Також усвідомлюю, що ревнощі мають право на життя. І є ревниві дівчата. Але я приводів не давав, і особисто мені важко було з цим миритися.

Відтоді, коли в обох з’явилися нові партнери, їхні стосунки після розлучення покращилися. Однак познайомити колишню дружину з сьогоднішньою дівчиною поки що нагоди не було, пояснив Едгар Камінський.

– Зараз все дуже комфортно, – зізнався він. – Слава ніколи не була обділена чоловічою увагою, але вона повірила в мене, оцінила мій талант. І за це я їй вдячний.

Повне відео розмови Едгара Камінського та Анни Олицької можна побачити на YouTube-каналі телеведучої.

А реаліті за участі Анни Олицької «У кого більше?» виходить щопонеділка о 19:00 на Новому каналі!

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар