Ведучий Нового каналу розказав про дружбу «Вар’яти-шоу» з зірками українського шоу-бізнесу.

Ми вже розповідали, що у п’ятому телевізійному сезоні «Вар’яти-шоу» (Новий канал) буде багато сюрпризів. Тут і оновлені батли Владзьо, і нові обличчя українських стендаперів. А ще – нові зіркові гості, які вперше прийдуть на зйомки шоу. 

– Скажу відразу: запрошували тих, з ким товаришуємо роками, – каже ведучий Сергій Притула. – Дуже часто українські зірки приходять на якісь проекти тільки за гроші. Принципова позиція «Вар’яти-шоу» – ми не платимо людям, яких запрошуємо в програму. Це абсолютно дружня історія. 

За словами Сергія, зірки, які приїжджають до них на програму, можуть теж розраховувати на їхню підтримку.

– Вважаю, що виробники україномовного контенту мають допомагати одне одному, – пояснює телеведучий. – І займатися cross-promotion – це коли кілька компаній об’єднуються заради спільної програми. 

Притула зізнається, що до телеефіру вони долучали друзів з чудовим почуттям гумору. Так, глядачі побачать актора Дмитра Танковича та балерину Катерину Кухар. 

– З Дімою все зрозуміло, – з усмішкою каже Сергій. – Чудовий актор та гуморист, який хоч і етнічний білорус, але чудово володіє українською мовою. Усі знають Катерину як талановиту балерину, а в неї ще й вишукане почуття гумору.

А ще у «Вар’яти-шоу» завітає співак Тарас Тополя.

– Звісно, Тарас не є людиною, яка асоціюється з гумором, але я страшенно люблю його творчість,– пояснює Сергій. – Поважаю за громадянську позицію. До речі, 12 років тому в Запоріжжі саме я озвучив його гурт, як переможців фестивалю «Перлини сезону». 

Тарас Тополя: «У нас буде син!»

Дивлячись ювілейний телесезон «Вар’яти-шоу», можна буде дізнатися, з ким ще товаришує колектив. А також ви отримаєте заряд гумору та позитиву. Слідкуйте за новинами, щоб не пропустити прем’єру «Вар’яти-шоу» на Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий