Драйвовий колектив з Житомира на День Незалежності відсвяткував своє двохріччя. За цей термін вони встигли випустити альбом, об’їхати з туром усю Україна та підірвати ефір радіо та ТВ хітами «Забий І Танцюй», «Лиш для тебе», «Не стій!», «Ти і Вона»… Ми розпитали про це, і не тільки, фронтмена-засновника Кирила Гаршина…

Кириле, як відзначили «ювілей»? Поєднували ці два свята, або розділили?

— 24 серпня ми, як і зазвичай, працювали. Ми давали концерт, на якому, можна сказати, і відсвяткували подвійне свято для нас. Адже, навіть попре карантин, люди хочуть відсвяткувати таку подію та почути гурти з україномовним контентом. Ні, ми не розділяємо ці свята, навіть приємно, що є два таких грандіозних приводи для святкувань, та й прихильникам нашої творчості легше запам’ятати дату нашого заснування.

— Як це сталося, що день народження гурту – якраз на День Незалежності?

—  Це вийшло випадково, вірніше, не спеціально. Ми готувались до концерту на 24 число, у складі з чотирьох музикантів (не вистачало барабанщика). До цього ми грали, в основному, акустичні концерти та підшукували собі драммера. 23 числа нам подзвонив давній знайомий та випадково, під час розмови, ми зрозуміли, що він і може стати тією людиною, якої нам не вистачало для повної картини.

Буквально за ніч ми розібрали наш матеріал разом з ним (пісень було ще небагато, десь 6 чи 7) та були готові до виступу у повному складі. Саме тоді ми і почали вважати, що заснувався гурт «Gar4Ica», тому що з’явився повноцінний склад, та нас почула велика кількість людей у той вечір.

— Хто засновник гурту? Як це відбувалося (створення гурту)?

— Засновниками є вокаліст та фронтмен Кирил Гаршин та гітарист Володимир Іваниця, через то і назва гурту — поєднання прізвищ ГАРшин та ІванІЦА. Цифра 4 у середині раніше зазначала кількість людей у гурті, зараз вона просто для краси (сміється). Також на використання цифри у назві нас надихнув гурт «5’Nizza». Gar4Ica — то не рослина, не спеція, і борони Боже нас називати «Гірчиця» «Горчіца» або «Гарчиця». Онлі «Gar4Ica», тобто «Гарчіца»! Нам вже дуже багато напридумували варіацій: Гарчіка, Гарчічнікі та інші.

Історія створення дуже проста: два друга, які захоплювались зовсім різними речами (Кирил грав 10 років у футбол та був капітаном місцевої команди, Володимир займався у тренажерній залі) знайшли для себе спільне хобі, яке переросло у те, що ми зараз маємо, а це вже більше, ніж просто хобі для нас.

— У вас досить солідний склад, 6 чоловік, це з самого початку так було? Чи додавались у процесі? Хто взагалі спочатку був у руля?

— Після створення гурту разом з гітаристом, під час навчання в університеті ми зустріли басиста, Богдана Старунського, та соло-гітариста, який згодом не зміг продовжувати брати участь у нашій діяльності. Потім зустріли першого барабанщика, я вже казав, проте він також згодом, через те, що проживає у Києві, покинув гурт.

Новий драммер, Вадим Господарик, прийшов до нас у 2019 році, та одразу влився у колектив, із ним ми вже встигли об’їхати багато міст України з концертами та відзняти крайню відеороботу «Забий І Танцюй». Згодом з-за кордону приїхав клавишник: Олексій Рудий. Також ми доповнили гурт двома бек-вокалістками: це Олена Кліновська та Марія Руда.

— Сама перша ваша пісня – яка?

— То був трек під назвою «Хто Ти?!», записали ми його експериментально (бо то був наш перший запис, і ви не уявляєте, як то було цікаво), у Житомирі, на гаражній студії. Трек є на YouTube, можете прослухати його і зацінити трушне звучання по-нашому, по-житомирські (сміється). Він досі асоціюється у багатьох із нашим гуртом, тому що то перший трек, яким ми почали реально розкачувати майданчики та фести.

— За два роки ви чимало встигли зробити – тур, альбом, радіо, кліпи… Хто у вас головний «просувач», чи то енергетична сила? Хто вас так швидко рухає? 

— Насправді, ми поки що самі себе продюсуємо, просуваємо. Так, згоден, то дуже важко і забирає багато сил та енергії, проте девіз: «Хочеш, аби було зроблено якісно і на совість — зроби це сам» рухає нами. Поки ми не знайшли гідну людину, професіонала і того, на кого можливо покластись, ми займаємось менджментом гурту самостійно.

Мені, як фронтмену, навіть цікаво дізнаватись багато нового про шоу-біз, просування, менеджмент та підводні камені усього цього шляху.

— Який середній вік учасників гурту?

— Його нам «зіпсували» два новеньких «старічка» під 30 років (сміється). А так — середній вік учасників гурту становив 23-24 роки.

— Ваш перший альбом має таку специфічну назву — «Точка G». Чому так? Що ви під цим мали на увазі?

— Дебютний альбом ми писали протягом року, довго шукали свій стиль, саунд та шлях, за яким ми будемо рухатись далі. Знайшли усе, що хотіли, записали, та прийшов час давати назву. Я на мить зрозумів, що ми увесь цей рік, як би то дивно не звучало, але шукали музичну «Точку G» в своїх шанувальників, та свого стилю. Ось така двозначна назва вийшла.

— А другий альбом як назвете? Він же незабаром буде? Судячи з вашої швидкості.

— Щодо другого альбому, ми не поспішаємо, але вже встигли підготувати дуже гарячий, скажений та танцювальний сингл, який незабаром екранізуємо, і ви зможете побачити його разом з новим кліпом.

— Ваші пісні подобаються аудиторії, а що кажуть колеги, відомі музиканти?

— В нас вже є певна кількість шанувальників нашої творчості, це не може не тішити! Навіть створений фан-пейдж (ми просто були в шоці від того), і ти розумієш, що в тебе вірять, і це певна відповідальність перед людьми, які поважають твою творчість.

Щодо колег-музикантів — заводимо багато знайомств, на фестивалях, концертах, у подорожах. Також ми завжди готові до співпраці, колаборацій, якщо нам подобається стиль та напрямок музики інших виконавців.

Отримали респект (тобто повагу) від хіп-хоп виконавця ХАСа (ведучого ХІТ-ФМ), який і направив нас у Львів, на студію звукозапису, де ми записуємо треки. Він був у журі конкурсу «Голос Міста», де ми пройшли до фіналу.

Там само ми також отримали багато порад та гарних слів від народних артистів, гурту «G-Art», то насправді дуже важливо і дає поштовх у розвитку та шляху до мети.

— Як називається ваш стиль? Як ви самі його визначаєте?

— Наш стиль — Гарчічний! (сміється) Але, насправді, ми пишемо від душі, по-своєму. Звісно ж, черпаємо натхнення від своїх кумирів та музики, яку слухаємо. Цього інколи навіть не помічаєш одразу, що створюєш щось дуже схоже на твою улюблену музику. Нас вже встигли порівняти майже з усією вітчизняною естрадою: «Бумбокс», Дорн, Іван Navi, Потап, ну і найулюбленіше порівняння слухачів — то Діма Монатік. Це дуже несподівано! (сміється) Порівняння з Дімою Монатіком, насправді, дуже приємні, але швидко набридають, бо ти намагаєшся бути самим собою та робити свій стиль. Хто винуватий, що ми слухали одну і ту саму музику (Justin Timberlake, Michael Jackson) та працюємо у схожому стилі. Ну, трохи ще зовні схожі, але то вже до батьків питання. (сміється)

— Для кого ваша музика, до кого звертаєтесь загалом? Яка ваша місія, посил людям…

— Наш посил у музиці — звісно ж, вічне почуття: любов! Любов, кохання один до одного, до гарного настрою, до оточуючих, любов до танців, пісень. Загалом, ми намагаємось своєю музикою зачепити почуття людей та змусити  їх кайфувати та відриватись на повну. Адже люди слухають музику, щоб розслабитись, піти від проблем, та забути про усе, хіба не так?

— Ви з Житомира, зараз там? В столицю будете перебиратись?

— Так, ми гурт із Житомира, щодо планів переїзду — вони були, але карантин впливає на плани усієї планети, тому поки що точно сказати нічого не можемо. Звісно ж, у Києві більше можливостей, знайомств, концертів і т.д., але поживемо-побачимо, куди нас заведе «гарчічна доля».

— Що порадите подивитись у рідному місті тим, хто там ще не був? Які ваші улюблені місця в Житомирі?

— Житомир прогресує останнім часом дуже сильно! Це тішить! Чого лише варта наразі центральна вулиця Михайлівська! Дуже багато цікавих місць та закладів, проте хочеться розвитку ще і ще, адже коли приїжджаєш у рідне місто після Львова та Києва, відчувається пасивний настрій людей та міста, «малодвіжовість», повільний ритм життя. То треба виправляти, і ми станемо найкращим містом країни! (посміхається)

— Яка ваша наступна мета щодо площадки для виступу? Де б хотіли зіграти концерт?

— Вже робили сольний концерт у Житомирі минулого року (гадаю, якщо б не карантин, зробили б і у цьому). Тепер є мета зробити перший масштабний сольний концерт у столиці! То дуже важко, але ми прагнемо цього дуже сильно!

— Чи є у вас кумири, або улюблені музиканти в Україні? На чию творчість звертаєте особливу увагу?

— Із сучасних зірок неможливо не звернути увагу на аlyona аlyona, Monatik, The Hardkiss, «Бумбокс» (навіть зараз вражають), LAUD, Latexfauna. Звісно ж, надихаємось ними, беремо для себе щось від кожного, вчимось.

Щодо західних зірок, ми полюбляємо та радимо послухати:

  • Jamiroquai
  • Justin Timberlake
  • Joji
  • Anderson Paak
  • Ariana Grande
  • Shawn Mendes
  • Childish Gambino
  • Tom Misch

— Який свій сингл вважаєте самим «підривним»? А який самим ліричним?

— Коли щось створюєш, дуже складно обрати найкрутіше або найулюбленіше. То як обирати з рідних дітей найкрутішого та найкращого (як на мене, то неправильно). Можу сказати, судячи за фідбеком (оцінки слухачів) — найкачовішими є сингли: «Забий І Танцюй» та «1-2-3», а душевними та ліричними — «Лиш Для Тебе» та «Рідні-Різні».

— У вас вже солідний фан-клуб в Інста, багато прихильників, ви з ними постійно підтримуєте контакт?

— Так, як я вже зазаначав раніше, наш фан-пейдж та активність підписників дуже приємна для нас! Ми кайфуємо від спілкування з ними, від їхніх коментів, реакцій на опитування та розіграши. Уся наша робота для них, тому ми дуже їх цінуємо і піклуємось про наших «гарчічників». Користуючись можливістю, передаю «гарчічне сердєчко» усім нашим підписникам (хто ще не підписався — виправляйтесь, поки не пізно! (сміється)

— Що побажаєте нашим читачам?

Звісно ж, міцного здоров’я та міцних нервів у такий непростий час! Багато натхнення, сил, енергії, аби здійснити свої мрії! Знайти свій (правильний) шлях по життю, аби кайфувати від життя. Більше крутої музики, яка і буде спонукати жити в кайф! Звісно ж, то означає, що ви маєте перейти на зручні музичні платформи, або YouTube та послухати нашу музику! (сміється) Гурт «Gar4Ica» надсилає усім вам проміні добра та мотивації до крутого, драйвового життя в кайф! Сподіваюсь, побачимось та почуємось на наших сторінках у соцмережах та ви приєднаєтесь до банди «гарчічників»!

Склад гурту:
Фронтмен: Кирил Гаршин
Гітарист: Володимир Іваниця
Басист: Богдан Старунський
Барабани: Вадим Господарик
Бек-вокал: Олена Клиновська
Клавіші: Олексій Рудий

Оставьте ваш комментарий