Після зйомок у Перу пара одружилася!

28-річного Іллю і 22-річну Настю звів службовий роман. Він – підприємець, а вона – його підлегла. Від інтрижки на роботі хлопець нічого не очікував: був одружений, та й паралельно зустрічався з іншими дівчатами. Якось у нього навіть був секс із трьома різними партнерками в один день. Але проти долі не попреш, Ілля і Настя почали жити разом. Ось тільки пару гнітили стосунки. Щоб розібратися в почуттях, вони вирушили на інший континент у рамках реаліті «Кохання на виживання» (Новий канал).

Учасниця «Кохання на виживання» побилася з чемпіонкою з боротьби: «Здавалося, вона мене вб’є»

 – Моя проблема – це невірність, – каже Ілля. – І на проект я прийшов, аби довести Насті, що кохаю її.

Так доводив, що поставив їй шрам-мітку тліючою палицею, дозволив вилити фекалії на голову, а в пориві гніву під час випробування в нетрях кинув їй порожню пляшку з-під води в обличчя і намагався скинути в річку.

– Це було найскладніше випробування для мене, – згадує Настя. – У мене стався нервовий зрив. Чотири години після нього я заїкалися і не могла сказати жодного слова. Ми тоді навіть вечірнє інтерв’ю не записували. Вся знімальна група разом із ведучим Олегом Кензовим бігали навколо мене в страху й не знали, що робити. Дякувати Богу, все обійшлося, і я знову змогла розмовляти. Хоча тоді думала, що буду заїкатися до кінця своїх днів.

Після витівки хлопець благав про помилування і присягнувся бути терплячим. Свого слова дотримав.

– Коли ми брали участь у реаліті, наші стосунки йшли на спад, – зізнається Настя. – Проект вдихнув друге життя в наш союз. Після всіх випробувань і виснажливих зйомок кохання оновилося, ми обоє зрозуміли, як багато значимо одне для одного. Наше життя змінилося на краще, ми одружилися, і я чекаю найпрекраснішу і улюблену доньку.

Чим закінчиться пекельна поїздка в Перу для наступної пари – дивіться у вівторок, 29 вересня, о 19:00 на Новому каналі в реаліті «Кохання на виживання».

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий