Головні герої телешоу “Хата на тата” з Івано-Франківська — Роман Бойчук (більше відомий як український співак DEBRIAN) та його чарівна дружина Ольга створили та записали “не просто пісню”. Саме так називає їхній спільний трек “Взаємно відверті” сам “хатонататівець” Роман.

Прем’єра від Debrian «Афродита літа»

ЧомуТа тому що ця пісня присвячується їхній 13-й річниці весілля (22 вересня), а також усім поціновувачам якісного українського контенту. Як стверджує сам співак, хіт “Взаємно відверті” неодмінно торкнеться сердець багатьох закоханих пар. Її зрозуміють і відчують всі ті, хто хоча б раз у своєму житті по-справжньому кохав. Адже композиція про стосунки, в яких завжди потрібно залишатися взаємно відвертими одне з одним, бо саме в цьому і є суть справжнього найбільшого почуття!

Слухаємо:

«Сила пробачення в тому, щоб здатися перед собою во ім’я кохання…” — стверджує у пісні Ольга Бойчук. “…Ми з тобою близькі і взаємно відверті, У коханні нема таємниць. Відкриваймо шафи, відпускаймо скелетів — До найбільших інтимних дрібниць…” — інтригує приспівом DEBRIAN.

Роман Бойчук розкрив таємницю псевдоніму Debrian та презентував новий трек

Над композицією працювала команда друзів-професіоналів з Херсону — Denny T. Production & Denny Jackson Records (музика, аранжування, зведення, Романа Бойчука.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий