Наступного тижня (з 28.09 по 2.10) на ТЕТ покажуть підбірку фільмів про  звичайних людей з фантастичними можливостями. Це варто подивитись!

Понеділок, 21:15. «Як обікрасти хмарочос». 

Фільм розповідає історію менеджера Джоша Ковача, який стає жертвою махінацій фінансового трейдера і втрачає всі свої пенсійні накопичення. Джош дізнається, що шахрай сидить під домашнім арештом на верхньому поверсі хмарочоса. Разом зі спільниками він планує вдертися до пентхаусу і повернути вкрадене. 

Вівторок, 21:15. «Ван Гелсінг»

У безперервній битві проти сил зла й за звільнення світу від породжень пекла Ван Гелсінг, за завданням секретної спільноти, відправляється в Трансильванію. Там він схрестить зброю зі смертельно небезпечним, наділеним надлюдською силою, графом Дракулою. Неочікувано для Гелсінга, допомогти йому зголошується красуня Анна Валері, яка хоче звільнити родину від прокляття древнього вампіра.

Середа, 21:15. «Термінатор: Генезис»

Коли Джон Коннор, лідер опору, посилає сержанта Кайла Різа назад в 1984 рік, щоб захистити Сару Коннор і врятувати майбутнє, несподіваний поворот подій створює розлом в часі. Сержант Різ опиняється в новій, незнайомій версії минулого. Та він зустрічає несподіваних союзників, в тому числі Термінатора, небезпечних ворогів і отримує нову місію: змінити майбутнє.

Четвер, 21:15. «Джек Річер»

Снайпер вбиває кількох випадкових перехожих. Його знаходять і заарештовують. Всі докази вказують на нього. На допиті замість зізнання він пише ім’я — Джек Річер. Більше обвинувачений не може нічого сказати, тому що після побиття співкамерниками впадає в кому. Загадковий Джек Річер одразу з’являється на горизонті. Глядачі дізнаються, що станеться з вбивцею.

П’ятниця, 21:15. «Я, Франкенштейн»

Він — монстр. Він — легенда. Світ, у якому він живе, населений древніми горгуліями і безсмертними демонами, які борються за право керувати людством. Величні собори приховують арсенали, за дверима лабораторій проводяться експерименти з воскресіння мертвих. Війна двох кланів могутніх істот досягає свого піку. І тільки він, Адам, монстр Франкенштейна, може зупинити протистояння. 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий