Незважаючи на карантинні обмеження, жовтнева афіша Національної опери України багата на різноманітні концертні програми та камерні вистави – як нові, так і ті, що вже давно полюбились глядачам.
Відкриває другий місяць осені балетний концерт «Чайковський Ballet Gala» (1 жовтня). Також на шанувальників балету в жовтні очікують: «Cantabile Ballet Gala» (8 жовтня), «Вечір сучасної хореографії» (15 жовтня), «Balletissimo Andante» (22 жовтня), «Affrettando Balet Gala» (29 жовтня), 24 жовтня — 2 одноактних балети: «Пахіта» (Л.Мінкус) та «Кармен-сюїта» (Ж.Бізе-Р.Щедрін), 31 жовтня – «Con Spirito Ballet Gala» та «Кармен-сюїта» за участі провідних солістів балетної трупи театру.

«Пахіта»

Для поціновувачів оперного мистецтва творчий склад театру підготував не менш цікаву програму. Так, 2 жовтня відбудеться «Bass Gala» за участі кращих басів – Тараса Штонди, Сергія Магери, Володимира Тишкова та Сергія Ковніра.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

9 жовтня – «Вечір романсу», 16 жовтня — «Gala de France», 23 жовтня – «Концерт Сусанни Чахоян і Тараса Штонди», 30 жовтня – «Вечір оперних дуетів» за участі провідних солістів оперної сцени театру.

Сусанна Чахоян і Андрiй Маслаков

Також в жовтневій афіші 3 опери. 3 жовтня – перлина української класики «Наталка Полтавка» М.Лисенка (Наталка – Тамара Калінкіна, Терпилиха – Анжеліна Швачка, Возний – Сергій Пащук, Виборний – Богдан Тарас, Петро – Сергій Скочеляс, Микола – Олександр Бойко). 10 жовтня – комічна опера «Служниця-пані» Дж.Б.Перголезі (Уберто – Андрій Маслаков, Серпіна – Сусанна Чахоян, Веспоне – Сергій Якубов, партія клавесина – Ліана Косович). 17 жовтня – камерна опера «Моцарт і Сальєрі» М.Римського-Корсакова (Моцарт – Валентин Дитюк, Сальєрі – Тарас Штонда, партія фортепіано – Майя Шляпочник).

Концерти солістів опери будуть проходити у супроводі роялю, а балетні концерти та вистави будуть проходити під фонограму. Опери заявлені в жовтневій афіші будуть проходити у супроводі оркестру.

Глядачам на замітку

*Зважаючи на існуючі обмеження, у період до 31 жовтня, театр працюватиме для глядачів 3 рази на тиждень — у  четвер, п’ятницю та субботу — детальна афіша найближчих заходів на сайті театру.
*Квиткові каси по вул. Володимирській, 50 — працюють. Online-продаж відкрито. На питання стосовно придбання/заміни квитків можна отримати відповідь у квитковому відділі: (044) 235-26-06 або (044) 234-03-53.
*У зв’язку з ймовірними змінами у режимі адаптивного карантину у Києві, Національна опера України відкриває продаж квитків поступово — за два тижні до дати показу вистави. Резерв місць покищо неможливий.
*Всі заходи проходитимуть без антракту, з максимальною тривалістю до 80 хвилин, а розміщення глядачів у залі здійснюватиметься відповідно до діючих карантинних вимог.
*Незмінним залишаються — обов‘язкове дотримання глядачами маскового режиму та соціальної дистанції, а заходячи до театру необхідно пройти температурний скринінг.
*З квітами для улюблених артистів теж доведеться зачекати до кращих часів. Головне, що незмінним залишається бажання Національної опери України радувати своїх глядачів!

Рубрики: Афиша

Оставьте ваш комментарий