Ведучий шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Володимир Остапчук та його кохана, нотаріус Христина Горняк готуються до весілля, яке відбудеться вже зовсім скоро. Про перенесення свята та підготовку до свого важливого дня вони розповіли ексклюзивно у програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна».

Володимир Остапчук та Христина Горняк вилікувалися від COVID-19

Першочергово пара планувала весілля на 1 жовтня. Та через те, що і Володимир, і Христина захворіли на коронавірус, весілля довелося скасувати.

«До речі, дуже цікава історія. Я відправила запрошення в той день, коли ввечері Володимиру стало погано. І наступного дня, коли ми вже зрозуміли, що він захворів, я усім написала: «Прошу вибачення, весілля не буде». Але ми сказали, що не скасовуємо, ми його просто переносимо. Не знаю, чи є нумерологи, астрологи, хтось нам розкаже. Ми навіть не дивилися. Впевнені, що це класна дата», – розповіли Володимир Остапчук та Христина Горняк у програмі «Зірковий шлях».

Пара вже подолала хворобу і відновила приготування до весілля. В один день з весіллям відбудеться і сам розпис. Майбутнє подружжя вже обрало обручки, весільні вбрання, ресторан та ведучих.

«Єдине, що ми ще не обрали, – меню в ресторані. Це вже дрібниці. Вся програма готова. Всі чекають», – зазначив ведучий шоу «МАСКА» в ефірі каналу «Україна».

Ну а довгождане свято закоханих відбудеться вже зовсім скоро – за 2,5 тижні.

«Наша нова дата весілля – 15 жовтня 2020 року. Дуже швидко вже», – оголосила пара в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях», поділившись подробицями підготовки до весілля, про які глядачі дізнаються вже скоро.

Нагадаємо, Володимир Остапчук вестиме грандіозний проєкт «МАСКА» на телеканалі «Україна». Учасниками музичного шоу-детективу стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Конкурсанти змагатимуться у пісенних поєдинках, а зірковим детективам і телеглядачам доведеться вгадати, хто ховається за масками. Битви триватимуть, поки не залишиться один – найсильніший співак у масці.

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий