Українська співачка NAVKA, що взяла за мету відродити українські народні пісні провела гучну презентацію на честь завершення проєкту «Україна в піснях». 29.09 співачка зібрала своїх близьких друзів та партнерів проєкту, які допомагали його реалізувати, в Caribbean Club, щоб віддячити всім!

NAVKA:»Несмотря на все сложности, результат превзошел ожидания!»

«Ми мабуть будемо як на весіллі: піду в народ, щоб особисто подякувати за вашу довіру та підтримку. Сьогодні зібралися ті люди, без яких проекту не було. Кожен вклав свою частинку душі, чому я дуже вдячна», — коментувала NAVKA.

NAVKA разом з Dua Lipa та Katy Perry в головних хітах Apple Music! 

Головною подією презентації став ексклюзивний показ останнього кліпу проекту «Цвіте терен», який вже доступний на YouTube.

Оскільки кліп був фінальний в проєкті, було залучено багато ресурсів, сил, техніки, людей. Основний задум кліпу — показати справжню NAVKA: рояль, природу, осінній вітер, який розмежовує минуле і справжнє.

“Ми не розраховували на це, та свідомо не хотіли робити кардинальні зміни. Наш проєкт мав дуже стислі дедлайни, а тому я покладалась тільки на свої відчуття при обробці пісні. Для мене «Цвіте терен» в народному виконанні – це більше пісня-драма, де виконавець співає не про своє життя та не про свої емоції, а про когось іншого. Я ж, коли виконую цю пісню, переживаю свій біль і своє щастя через кохання. Це мій потік емоцій та свідомості, це мій крик душі!” — зазначає NAVKA.

На презентації NAVKA заспівала свої головні треки «Ой у вишневому саду», «Пускайте нас» та представила кліпи, які лідирують по показниках – «Засвіт встали козаченьки», «Чи ви люди спите спите», «На камені ноги мию», «Ой не ходи Грицю».

На заході були присутні представники українських брендів «Файна Вишиванка», «Чародейка», представники ЗМІ, головні партнери проєкту: Ігор Ерметов (Ermetov Clinic), Тарас Гетманський (GetManCar), блогери та українські актори.

NAVKA: “Цей кліп ми знімали за спонсорської підтримки Ігоря Ерметова, власника стоматологічної клініки «Ermetov clinic», тому змогли показати в кліпі багато складних прийомів.”

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Ігор Ерметов: “Я радий, що долучился до такого проекту. Не можу сказати, що я дуже люблю мистецтво та просуваю ці думки. Ні, я та людина, яка повірила своєму другові, Іоану Зенкову (режисер) та вирішив піти на цю авантюру! Що ж цього вийшло? Як на мене, нереально крутий проєкт, який заслуговує вашої уваги!”

 

Рубрики: Зірки Музика

Залиште ваш коментар