Скоро на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 8-серійного фільму «Полонена», виробництва IVORY films. В перший знімальний день після першої сцени, яку знімали у передмісті Києва на залізничній станції, режисер фільму Роман Барабаш розбив традиційну тарілку, а також розповів про новий проект.

«Полонена» — це фільм про те, як в важких життєвих ситуаціях проявляється справжній характер людини, його внутрішнє наповнення. Адже кожен з нас знаходиться у полоні… у полоні своїх ілюзій відносно інших людей: іноді ми приписуємо їм ті якості, якими вони не наділені. Вважаючи оточуючих добрішими, мудрішими та людянішими, ми іноді просто не знаємо, хто знаходиться поруч з нами. У головної героїні Світлани є престижна робота, красивий будинок та коханий чоловік, який готовий заради неї на все. І вона залишається впевненою в цьому лише до того моменту, поки не стає невільною полоненою іншого чоловіка», — коментує режисер проекту.

Отпуск в сосновом лесу: новый сериал со звездой «Крепостной» на СТБ

Фільм розповість історію талановитого мікробіолога Світлани, яка створила інноваційний антибіотик та заснувала велику фармацевтичну компанію. Але фанатична відданість роботі і стала причиною трагедії і її житті – на сьомому місяці вона втратила дитину. Після цього разом з чоловіком вона прийняла рішення, що повністю присвятить себе сім’ї та забуде про роботу хоча б на певний час, а управління компанією перейшло до її чоловіка Олексія. Але виявилось, що Олексій зовсім не такий зразковий сім’янин та турботливий чоловік, яким він хоче здаватися, майже всі ночі він проводить у підпільному ігровому клубі. І в один з вечорів, коли програв все, він ставить найдорожче – свою дружину…

Зйомки пройдуть у Києві та Київській області. Прем’єра серіалу відбудеться восени на СТБ.

В головних ролях: Олена Полянська, Олександр Нікітін, Олег Загородній, Катерина Григоренко, Станіслав Бжезинський, Наталія Бабенко, Петро Крилов.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий