2 жовтня о 19:00 на телеканалі СТБ відбудеться прем’єра 4х серійного проекту «Сонячні дні», виробництва StarLight Production. Генеральний продюсер – Галина Балан-Тімкіна.

За сюжетом Світлана (Анна Ареф’єва) живе не своїм життям та займається не тим, чим її нагородив Бог. Вона завжди мріяла бути артисткою. Має яскравий акторський талант, але працює ріелтором та продає квартири, щоб заробити гроші для сім’ї. Чоловік, якого вона зустрічає – актор у відчаї Артем Бовенко (Олексій Морозов). Але саме цей чоловік надихає її на неймовірний крок – займатися тим, чим вона завжди мріяла.

У головних ролях: Олексій Морозов, Анна Ареф’єва, Денис Мартинов, Ольга Морозова, Сергій Дзялик, Аліна Гросу.

Режисером-постановником та виконавцем головної ролі виступив актор театру та кіно Олексій Морозов. Це його дебют у режисурі телевізійного проекту та суміщенні з акторством.

«Я постійно бігав від монітору на майданчик. Ця історія мені дала дуже багато енергії. До цього я був або лише актором, або режисером. Розуміючи всю складність процесу, я запросив статиста. Він спочатку дивився репетицію, як я розводив всіх акторів: звідки виходити, куди сідати. Потім я йшов до монітору і поки статист проходив за мене всі точки, я дивився як це все виглядає. Далі «камера, мотор!», я входив в сцену, знімався, а після біг до плейбеку, подивитися, що вийшло. І далі дубль, правки або наступний кадр. Була постійна біганина. Я навіть не сідав протягом 12 годин. Але мені неймовірно сподобалося!», — ділиться своїми емоціями Олексій Морозов.

І не приховує, що за час таких насичених зйомок скинув 4,5 кг – якраз те, що набрав за карантин.

«Знаєте, ця історія про всі наші сонячні дні – у всіх акторів буває проект, за яким його пам’ятають та всі люблять. Але важливо не зупинятися та йти вперед. Моєму герою такий поштовх дає саме кохання».

Також в серіалі глядачі побачать і дітей-акторів, як і у всіх 4х серійних проектах Романтичних п’ятниць на СТБ. «На місці батьків я б з обережністю віддавав дітей у кіно. Але все залежить від особистості самої дитини, оточення, менталітету та виховання. У нас в проекті є прекрасна 10-річна акторка, яка, впевнений, з роками буде лише набирати оберти. Для свого віку вона дуже розумна, точна і вже видно, що кіно її не зіпсує. Оскільки в свої 10 років в неї вже 40 робіт! У мене стільки немає. Якщо до сих пір кіно її не зіпсувало, то і далі все буде добре», — впевнений режисер.

Не пропустість прем’єру «Сонячних днів» на СТБ о 19:00 в п’ятницю.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий