19 жовтня о 21:30 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра другого сезону детективного серіалу «Брати по крові» про розслідування зведених братів Кірєєвих, яким доводиться працювати пліч-о-пліч в одному відділку поліції, попри взаємну неприязнь та різні погляди.

Переглянути анонс можна за посиланням.

«Брати по крові-2» – це продовження гостросюжетного детективу, події якого розгортаються після трагічного вибуху, у якому постраждали брати Кірєєви та їх друзі. Переживши втрату близьких людей, команда карного розшуку намагається повернутися до нормального життя та продовжити розслідування злочинів, однак на них чекають сюрпризи – зміна керівництва та поява у відділі нового судмедексперта. Крім того, Максу Кірєєву не дає спокою одне питання – хто та чому бажав їм смерті. Чіпляючись за найменші докази, він з’ясовує, що вороги набагато небезпечніші, ніж йому здавалось, а у їх руках надпотужна зброя, яка загрожує усьому людству.

«Сценарій другого сезону був книгою, від якої не хотілося відриватися! Величезна кількість екшену, несподівані повороти, на які зовсім не чекаєш! Мій герой, Максим Кірєєв, на тлі заплутаних злочинів і повного безладу у відділі розшуку намагається відновити справедливість та покарати винних. З нахабного та інфантильного хлопця він перетворюється у цинічного, але турботливого брата. І все це насичено чудовим гумором! Загалом, я сам дуже чекаю на прем’єру серіалу», – коментує Ерік Абрамович, головний актор детективу.

У ролях: Ерік Абрамович, Сергій Дерев’янко, Наталія Бабенко, Петро Крилов, Федір Гуринець, Віктор Сарайкін, Зоряна Марченко. Також до основного акторського складу приєдналися Ганна Васильєва та Олександр Пожарський.

У другому сезоні «Братів по крові» планується 12 серій. Під час зйомок серіалу було задіяно понад 90 локацій, серед них: лікарні, вже недіючі заводи та СІЗО, бари, морг, спортклуби, приватні будинки, кіностудія, вулиці Києва та ін.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий