Популярна українська співачка Ірина Федишин поділилася з шанувальниками архівними знімками. На своїй сторінці в Instagram опублікувала фото, зроблені 21 рік тому, як 12-річна Ірина разом з батьком взимку співає на весіллі.

Ірина Федишин розповіла, завдяки кому вона стала популярною співачкою

На фото  виконавиця привітала всіх з Днем музики і розповіла, за яких умов відбувався виступ.

«Всіх з Днем музики. Впізнали ? Так, це я з батьком. Тут мені 12 років. У той час, коли мама була на заробітках за кордоном, ми з татом підзаробляла на весіллях музикантами. Згадую, як було холодно, тому що це була зима, а весілля було не як тепер в ресторані, а в саморобному шалаші  для музикантів. Одягнена я в дублянку, яку мама передала з Італії. Вона мене і зігрівала. Це не прості були часи. На цьому фото мій перший музичний інструмент Yamaha, який мені купив тато. Згодом на ньому я написала чимало пісень, які ви знаєте», — поділилася спогадами Ірина.

Ірина Федишин розповіла, які особливі подарунки отримала на річницю весілля

Також Федишин зізналася, що саме батько був її першим учителем, який навчив її сольфеджіо, гармонії, а також написання пісень.

«Першу пісню для мене теж написав тато , яка називалася« Квітка надії ». А потім була музична школа, фестивалі, малі  та великі сцени. Саме завдяки великій любові до музики і наполегливій праці я сьогодні щаслива, що маю можливість і далі співати для вас, мої шанувальники. Моя музика — це мова мого серця », —  сказала зірка.

Нагадаємо, недавно Ірина Федишин презентувала кліп «Там де ти».

 

Залиште ваш коментар