Телеведучий розказав, хто виступатиме замість нього в колективі «Вар’яти-шоу».

Цього тижня колектив «Вар’яти» (Новий канал) знову вирушив у концертний тур. Хлопці сподіваються, що Світловодськ стане для них щасливим відправним пунктом у гастрольному графіку. Адже саме це місто приймає їх першим після семимісячного вимушеного «простою» через карантин. До речі, у Світловодську команда виступить в оновленому складі. Новенький «вар’ят» – комік Святослав Марченко.

Сергій Притула зізнався, чому йде з «Вар’яти-шоу» і коли покине Лесю Нікітюк

– До карантину ми «обкатували» чотирьох стендап-коміків, – розповідає телеведучий Сергій Притула. – Залучали одного-двох до своїх концертів. Придивлялися до кожного, оцінювали їхні можливості, матеріал та стиль подачі. Побачили, що хлопці визріли, та запропонували їм співпрацю.

За словами телеведучого, поки що до колективу «Вар’яти» приєдналися два коміки – Святослав Марченко та Максим Кравець.

– Моя участь у колективі завершилася, – пояснює Сергій. – Тому на своє місце я привів двох. Знаєте, у нас спрацював принцип – один виходить, а два заходять (усміхається). Зізнаюся, йду спокійно. Адже знаю, що в колективі всі люди на своїх місцях. Кожен керує різними процесами. Впевнений у їхньому успіху!

Незабаром і глядачі Нового каналу зможуть побачити нових акторів колективу. Слідкуйте за новинами та не пропустіть прем’єру нового сезону «Вар’яти-шоу» на Новому каналі.

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий