Учасниця «Від пацанки до панянки» та «Супермодель по-українськи» (Новий канал) вперше стала мамою.

Останні кілька тижнів підписники Влади Роговенко пильно стежили за її Insta-stories, щоб не пропустити новину про народження первістка. І нарешті тривале очікування добігло кінця! Сьогодні, 5 жовтня, учасниця «Від пацанки до панянки» та «Супермодель по-українськи» народила сина. Малюка назвали Марком.

Про те, що в неї почалися перейми, Влада Роговенко повідомила близько 12 години дня. Оскільки коханого екс-«пацанки» поруч не було (нагадаємо, він моряк, і зараз перебуває в рейсі), в лікарню її повезла подруга Ольга. Цікаво, що дівчата не відразу вирушили в пологовий будинок, по дорозі вони вирішили «заскочити» на пошту.

– Перед пологовим будинком ми вирішили заїхати на пошту, тому що мені прийшло дуже багато посилок, – повідомила підписникам Влада Роговенко. Перейми – неймовірні відчуття. Думала, що якщо це тільки початок, до фіналу я не доживу.

У коментарі Новому каналу учасниця «Від пацанки до панянки» та «Супермодель по-українськи» зізналася, що в пологовий будинок вона приїхала практично перед пологами. Більшу частину переймів дівчина просто проспала.

– Половину переймів я проспала, навіть не звернула уваги – ну, тягне живіт і тягне, не смертельно ж, – розповіла Влада Роговенко. – Зранку ще встигла на пошту з’їздити, сорочку собі погладити, прання закинути, і лише потім вирушила в пологовий будинок. Коли перейми посилилися, стало нестерпно боляче. У лікарні репетувала, як божевільна, поки не зробили епідуральну анестезію. Завдяки їй трохи прийшла до тями, а то все як у тумані було.

Щиро вітаємо Владу та її коханого Олександра з народженням сина! Бажаємо молодим батькам сил і терпіння, а малюку – здоров’я!

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар