Міністерство культури і інформаційної політики включило культуру приготування українського борщу до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини країни за рекомендацією Експертної ради при відомстві.

«Борщ — це російський суп» — так росіяни кажуть за кордоном. Не знаю, як у вас, але у мене 2 роки тому очі на лоба повилазили, коли я це дізнався. Треба було захищати борщ, бо мова вже йшла не про їжу, а про культурну ідентифікацію нації. Я почав копатися. Спочатку дізнався, що за 1500 років борщ ні разу не вважався українським. Тобто перші згадки про борщ йдуть з України, його готує та їсть кожний українець, але на законодавчому рівні борщ не є українським. Ми просто не подумали, що то треба документально зареєструвати” — прокоментував голова громадської організації «Інститут культури України», кулінарний експерт Євген Клопотенко.

Півтори роки тому Євген Клопотенко створив громадську організацію «Інститут культури України». Фольклористи, історики, аналітики, та людей, які мають відношення до культурної спадщини збирали та документували родинні рецепти борщу з усіх куточків України.

“Я зрозумів просту істину: всі українці різні, але нас об‘єднує любов до борщу. Паралельно з експедицією я почав проходити 12 кругів пекла (перекреслено). 12 етапів підготовчої роботи по збору та затвердженню документації. Більше року щоденної та монотонної роботи.

Вчора я взяв 5 літрів борщу, прийшов з ним в Експертну раду, поставив каструлю на стіл та сказав, що саме це ми повинні підтримати сьогодні. Дві с половиною години дискусії і одноголосно. Вперше в історії України борщ офіційно зареєстрований у Нацпереліку нематеріальної культурної спадщини”, — написав Євген у своєму Facebook.

Рубрики: Еда

Оставьте ваш комментарий