Сьогдоні легендарний гурт «Воплі Відоплясова» поділився акустичною версією хіта «Шалена зірка», що його виконували в Парижі; MARLEN разом з MALAN презентували ніжний трек «Назавжди»; Віра Брежнєва представила нову пісню Sestrа;  гурт Mountain Breeze — восьму композицію «Не грусти» зі свого TikTok-альбому «9 минут»; Kazka — live video пісні «Мало» з концерту у Палаці Спорту. 

MARLEN feat MALAN — «Назавжди» (Аудіо) 

MARLEN та MALAN випустили feat про вічне кохання! «2020й рік став рекордсменом по кількості зіркових і не тільки розлучень, тож ми вирішили розкрити питання, як зберегти здорові відносини та не загубити інтерес один до одного, — коментують музиканти. 

Пісню можна оцінити на всіх Інтернет площадках : http://itunes.apple.com/album/id15344… 

https://music.apple.com/album/id/1534…

«Воплі Відоплясова» — «Шалена зірка» (Аудіо) 

Олег Скрипка: @Пісня із нашого альбому «Країна мрій» 1997-го року. Щось середнє між одою, баладою, любовним сонетом. Звернення до коханої в стилі пізнього бароко та поезії Федеріко Гарсіа Лорки. Це теж наполовину стьоб, але текст виконаний, так би мовити, за каноном, і в електричному варіанті «Шалена зірка» має барокові і класичні моменти. А у веселому акустичному варіанті, як на «Закустиці», вона активно гуляла по кафешках та кабаре Парижа і французам дуже подобалась».

Новий альбом: https://orcd.co/zakustika

Вера Брежнева — Sestra (Аудио) 

Певица порадовала поклонников сразу в тройном объеме. 8 октября Вера представила свой главный хит сезона — Sestra, и впервые этот трек вышел в формате макси-сингла сразу с двумя альтернативными версиями от разных саунд-продюсеров.

Автор музыки и слов — Константин Меладзе.

Исполнительница планирует и дальше удивлять своих фанатов: «Во время перерыва «осел песок», проявилось много инсайтов, которые не могли не отразиться на творчестве. Мы хотели почувствовать эту песню с разных сторон и пригласили несколько саунд-продюсеров. Но в результате получили три уникальных композиции, из которых так и не смогли выбрать лучшую, поэтому и решили порадовать слушателей сразу тремя версиями. Нам интересно будет узнать, какая именно больше понравится публике».

Mountain Breeze — «Не грусти»

«Это видео — особенное для нас! Заметили ли вы, что почти в каждом видео есть элементы языка жестов? А в сьемках принимал участие единственный в Украине шоу-балет слабослышащих ребят «Без Слов» @bezslov.dc.deaf ! Мы хотели показать, что музыка не имеет границ, и она может быть услышана каждым, не смотря на особенности человека!»

Альбом «9 минут» на всех цифровых площадках: https://fanlink.to/9minut

Kazka — «Мало» (Відео)

Навесні цього року на великому сольному концерті KAZKA у Палаці Спорту Саша Заріцька вперше виконала наживо чуттєву пісню «Мало», що увійшла до другого студійного альбому гурту під назвою «NIRVANA». Зовсім скоро на вас чекає прем’єра офіційного кліпу на сингл «Мало» на нашому YouTube-каналі.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар