Відома українська телеведуча зізналась, що залюбки повернулась би знову до школи.

— Мені хочеться повернутися в клас 10-й-11-й, тому що там ми стали юнками і юнаками, і встигали вчитися та одночасно бути класною компанією однокласників. Нас було близьких п’ятеро друзів. Ми не ходили на дискотеки, ми любили проводити час один з одним. Ми були дружніми і дотепер підтримуємо зв’язок, переписуємося. Пам’ятаю нашу класну керівницю — Раїсу Дмитрівну, вона була вчителем математики. Така серйозна, дбала про нашу дисципліну, і ми їй завдячуємо тим, що не розпустилися по життю, вона могла для нас встановити певні межі. Але водночас Раїса Дмитрівна була дуже позитивною, гарно до всіх ставилась, і ми до неї — з повагою, — розповіла ведуча в ефірі Сніданок. Вихідний.

З чоловіком та сином Матвієм

Крім шкільних років Наталія Мосейчук розповіла глядачами про свою сім’ю – молодшого сина Матвія та домашній раціон харчування.
— У нас так заведено, що на сніданок має бути каша – гарбузова або гречана. Діти найбільше люблять саме їх. Молодший син зараз снідає у школі, бо хоче бути разом зі своїми однолітками і дуже сильно хвилюється, коли ми його не на 08:20, а на 09:00 приводимо. Не хоче навіть довше спати! Знаєте, дуже дивно спостерігати, коли діти змінюються біля воріт школи. Спочатку йдете з сином разом, а потім він зненацька каже «Мамо, до побачення! —  і побіг! — Сміється Наталія.

Мосейчук також згадала романтичну історію знайомства зі своїм чоловіком Іллею.
— Наша історія така романтична, що мій чоловік дотепер згадує, що все могло початися на 10 років раніше, а я згаяла стільки часу.  (Сміється.) Був дощ, я стояла на зупинці автобуса. Під’їхала машина, і звідти чоловік спитав мене: «Вас підвезти?» А я відповіла: «Я чекаю на 53-й» Він і поїхав. Це був Ілля, — з усмішкою розповіла Наталія.
Вже через 10 років Наталія зустрілась з Іллею Івановичем на роботі, і майбутній чоловік зізнався Наталії, що за той вечір на зупинці він був на неї дуже сердитий. Однак вже з цієї другої зустрічі вони почали часто спілкуватися, і незабаром дружба переросла у кохання.

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар